Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért rezeg a párom telefonja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rezeg a párom telefonja ha nem is ksp semmi értesítést?

Figyelt kérdés

Fekszünk egymás mellet, nézzük a telefonján a videókat és mivel rezgöre van állítva rezgett vagy kettőt hárman pár másodperc különbségekkel de semmit nem mutatott a képernyő vagy a fenti sáv hogy kapott volna valamit.

Ez miért van?

Mert tudom hogy a beállítások-alkalmatások menüpontban ki lehet választani hogy melyik alkalmazáson kapcsolja ki az értesítőket ha esetleg valamit nem akar hogy lássak de akkor gondolom nem is rezeg csak úgy értesítés nélkül a telefon


2020. febr. 3. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Le lehet tiltani a push üzeneteket a telefonokon. Nem kapok pl a Messengerre üzenetet, csak rezeg, meg a kis ikon ott van a sarokban, de semmi felugró ablak. Letiltottam, mert pont YouTube alatt baromi idegesítő hogy felpattan valami és kitakarja a fél képernyőt.
2020. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Valamilyen alkalmazás jelzi a frissítést. Nekem pl. 1-2 játék, amikmel nagy ritkán játszom szokott ilyen frissítős jelzéseket küldeni. Ha a párod valamilyen chat alkalmazást használna, amire te gondolsz, akkor ha ki vannak kapcsolva az értesítések, akkor sehogy nem jelzi az új üzenetet. Rezgéssel sem. Szóval a rezgés semmiféle aggodalomra nem ad okot. Az viszont, hogy te egyből ilyesmire gondolsz, nem túl bíztató.
2020. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Én nem titkolok semmit, meg nem kapcsoltam ki semmit, de én is azt figyeltem meg hogy rezeg a telefonom, de nem jött semmilyen értesítés.
2020. febr. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Azt értem hogy másnak is van ilyen hogy nem jönnek felugró ablakok.

De én arról beszelek hogy a telefon képernyő legtetejen ott a kicsi sávban sem jelez semmit.


Nekem is van Security Master ez a telefontakarító meg nekem is szoktak frissíteni az alkalmazásaim de én úgy vettem észre hogy általában mindig kapok egy kis ikont vagy valamit oda föntre hogy azért mivel kapcsolatos

2020. febr. 4. 05:52
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nem kapok semmilyen kis ikont.
2020. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És ha a szeretője írt akkor mivan? Semmi közöd hozzá.
2020. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is be tudtam állaítani, hogy azok miatt az alkalmazások miatt, amik rendszeresen küldenek fölösleges üzenetet, és villog állandóan a telefonom, ne küldjenek értesítést. Csak éppen ugyanúgy megrezzen/hangot ad ki a telefon, ha ezektől érkezik értesítés. Szerintem ha tudod, ilyenkor nézd meg, hogy van-e új értesítése a telefonban valahol, mert valószínű, hogy szándékosan kapcsolta ki, hogy mások ne lássák, ha jön valami üzenete.
2020. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem így a snapchat van "kikapcsolva" a telefonon, de teljesen nem tudtam kiiktatni, ugyanúgy rezeg és csilingel, ha jön valami üzenet. Pedig nem villan fel a képernyő, sehol nem ír ki semmit. De az ikonon megjelenik a piros pötty, hogy olvasatlan üzenetem van.
2020. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!