Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezert nem jottunk anno ossze?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezert nem jottunk anno ossze? Letezik ilyen ferfiak?

Figyelt kérdés
1 evvel ezelott volt egy alakulo kapcsolatom, majd ebbol a ferfi kihatralt es azota se beszeltunk. Azota lett egy masik kapcsolatom, de eleg erdekesnek tartom igy szeretnem megkerdezni toletek, hogy tenyleg letezik ilyen, hogy emiatt nem jottok ossze valakivel? A sztori lenyege, hogy ennek a ferfinek a legjobb baratjaval egy tarsasagba kerultunk egy buli alkalmaval. Es persze feljott a szo, ugyanis akivel ismerkedtem nagyon aradozott rolam. Es nekem azt mondta, hogy masok vagyunk. Elfogadtam, nem is kerestuk egymast. Itt ez a baratja pedig azt mondta, hogy igen. Mert sokkal jobb nonek tart es latta, hogy sokan irtak, es nem akar beallni a sorba, valamint olyan szemely vagyok akit egy kicsit sem lehet iranyitani es fel is tolem. Mikor talalkozott velem nem magat adta, mivel allandoan megakart felelni nekem. Valojaban pedig eddig ezen sose gondolkoztam el. Teny hogy sokan irtak, de nem is reagalok ezekre, foleg nem ugy hogy parom van. Mellette se beszeltem massal. Es igen magabiztos es hatarozott vagyok, erre nevelt az elet. Megijedt? Mondjuk nem szamit, de szeretnek belole tanulni, hogy a mostani parkapcsolatom se rontsam el..
2020. febr. 2. 15:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De nekik nem lenyeg az, hogy na megkaptam azt a lanyt aki nagyfalat volt? Ez nem dicsoseg szamara?
2020. febr. 2. 17:37
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
A normális férfiakat nem trófeaként tekintenek a nőkre
2020. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Dicsöség lenne , de nincs hozzá önbizalma , igy lemond
2020. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!