Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti adnátok 2. esélyt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok 2. esélyt, vagy nem? Kérnétek 2. esélyt, vagy nem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem adnék és nem is kérnék ugy lesulne a pofamrol a bor hogy a szeme ele sem mernek kerulni.

Az pedig hogy miert nem adnek amiatt van van mert akar mennyire akarnam nem tudnam elfelejteni es szinte biztos hogy X ido mulva ha maskor nem is vitakor feljonne .

2020. jan. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mivel kapcsolatban. Összevesztünk egy apróságon, és rosszul esett, vagy éveken keresztül csalt a kollégájával? Nem mindegy.
2020. jan. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ....
2020. jan. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom ha ebbe a kategóriába került, akkor megcsalás a téma.


Nem kérnék második esélyt, mert ismerem magam annyira, tudjam, milyen körülmények között tudnám ezt megtenni, ha egyáltalán tudnám. És épp emiatt nem is adnék második esélyt. Akinek a szemében annyit érek, amennyit akkor ér a szememben, ha félre tudok lépni mellette, az jobb, ha olyan gyorsan eltakarodik, amilyen gyorsan nem suhintja a hátát a rábszódó ajtó.

2020. jan. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Adnék is és kérnék is.

Egyszer megteszi,megpróbálok bízni benne,hogy több ilyen nem történik.

Ha én csalnám meg,akkor azért kérnék,mert hibáztam,ezt beláttam,és nem fogom többet ilyen tettemmel bántani.

Volt már az én részemről megcsalás,és ezért megbocsátott nekem.

2020. jan. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem adnék, nem kérnék(de nem is csalnék).

F36

2020. jan. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem kérnék, mert már az 1.-nél is mindig nyomatékos a nem.
2020. jan. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem adnék és nem is kérnék!
2020. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mi végett lett vége és hogy milyen kapcsolatban álltam vele illetve hogy hogyan váltunk szét
2020. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!