Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy ilyen munkáért ti mennyit...

Egy ilyen munkáért ti mennyit kérnétek/adnátok?

Figyelt kérdés

Az utcában lakik egy öreg néni akit kedvelek, ámbár politikailag nagyon nem értünk egyet, és a véleményével jól meg is sértett már nem egyszer, de ezt leszámítva jó arc.

Le kellett gyomirtóznom az egész udvarát, ami bár nem tudom megsaccolni mekkora terület, de 3 óra alatt (megállás nélkül) végeztem, és kétszer mentem végig, egyszer részletesen, másodszor pedig nagyjából.Valamint néhány az udvaron lévő kacatot is elpakoltam a kérésére.

Jó munkát végeztem, nem linkeskedtem.

Annyit tudok róla,hogy nagyon vastag, tehát van pénze, nem az a tipikus magyar kisnyugdíjas, most is éppen wellneszezik, ő nem volt otthon, de majd ha jön kifizet.

Nem tudom mennyibe csinálta volna meg egy szakember, de ha arra gondolok,hogy kedvelem akkor rosszul járnék, ha meg arra,hogy politikailag nem értünk egyet, és hogy gazdag, akkor meg annyit kérnék,hogy nagyot nézne,és ő járna rosszul.

Az első kérdése az az lesz,hogy mennyit kérek.

Van reális gondolatom, de azért felteszem a kérdést.


Azért végeztem ennyi idő alatt mert nem pihentem, de a hátam leszakad, meg a derekam is, elfáradtam.


2016. márc. 12. 17:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!