Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt vagy térkép hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt vagy térkép hiba?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem ki egy kérdést miszerint a Google térkép szerint a párom nem ott volt ahol mondta és most beszúrom ide belőle a gyanús részt amiről nem tudom eldönteni hogy a térkép pontatlan vagy igaz az állításom.


[link]


Remélem meg lehet nyitni a képet.


Tehát ott van hogy elindul a lakhelyünkről az a legfölső.


Utazik 16,5 km-t de ott az idő hogy 1 óra 26 percen keresztül.


Ott van hogy "hiányzó látogatás itt:" és utólag vettem észre hogy oda a saját városunk neve van írva ahonnan alapból elindult ugye. Ott eltöltött 15 percet és a visszaút megint ugyanannyi km, ugyanolyan sok idő alatt.


És ezidő alatt munkában kellett volna lennie, mert azt mondta hogy fél 12kor jött el.


Most akkor a térkép hülyült meg vagy hogy lehet ennyire összekuszálva az egész?


Konkrétan akkor röviden másfél órát utazozz ugyanoda ahonnan elindult, meg visszafelé is ugyanez.


A következő napját meg már pontosan mutatta.


2020. jan. 24. 08:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Térképhiba. Nekem is és a páromnak is mutatott már hülyeséget.

(Nem, nem leskelődünk egymás után, mielőtt úgy nekem esnétek, hogy vissza se jönnék erre az oldalra többet)


Szóval ez még nem jelent semmit. Egyéb gyanús jel, szokatlan eltűnedezés, szex hiánya, stb.?

2020. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen párom lenne mint te, holnap már nem lenne a párom.
2020. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem általában van némi előzménye annak, ha

az ember elkezd nyomozni a kedves párja után. Gondolom, ha amúgy minden király, béke és boldogság van és őszinte beszéd, következetesség, akkor nem is merül fel a gyanú.


Igen, betegessé tud fajulni és megalázó, rossz dolog mindkét félnek, annak is, aki nyomoz. De lássuk be, vannak olyan féreg emberek, nem is kevesen, akik úgy mennek félre, hogy előtte nem szakítanak a párjukkal. Akik most bántják a kérdezőt, mert kicsit tébolyult már ettől, azok gondoljanak már bele abba, milyen érzés lenne, ha akivel élnek, akiben vakon megbíznak, elkezdene furán viselkedni. Aztán hiába kérdezik, terelne, ködösítene, hazudna... hány ilyen van! Akik az utolsó pillanatig tagadják. Aki még nem járt így, az el sem tudja képzelni, milyen őrjítő érzés. Ne bántsátok a kérdezőt.

2020. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Elfogadom ha mindenki szerint beteges vagyok, megértem.


Ettől függetlenül kérek mindenkit a kérdés tárgyára adjatok választ.


Azt mondjátok hagyjam figyelmen kívül, egyáltalán nincs igazam?


Tegnap még a hasonló kérdésemre mindenki azt írta hogy biztos törölt belőle valamit meg ilyenek.


Ma felteszem a "bizonyítékot" es mindenki bolondnak nez.


Es a tobbi napon pontosan mutatja.


Nem szoktam nézegetni hol jár, most is csak azért tettem mert jött értem, elkezdtünk beszélgetni és furcsállottam.

Megkérdeztem hogy hol ebédelt és másodpercekig habozott, alig tudta kinyögni, mintha ő maga se tudta volna hogy mit találjon ki. Meg is jegyeztem neki.


Erre az volt a válasz hogy annyi mindent intézett ma hogy ő sem tudja mikor hol volt.


Hozzáteszem hogy az sem volt rajta a térképen, mert megállt valami kolbászos helyen.


Szóval nem csak úgy jött ez hogy leskelődjek utána.


Munkával kapcsolatos dolgok, nekem ajándék meg amikor fel voltak sorolva azért kizárt szerintem mert nem kaptam semmit meg nincs is olyan alkalom, a többit meg el lehetne mondani.


Mi mást titkolna mêg az ember mint a félrelépést?

2020. jan. 24. 10:52
 15/20 A kérdező kommentje:

Egyébként meg én vagyok a nő.


És jó lenne elhinni ezt a térkép hibát csak félelmetes hogy először rajta vettem észre, őt furcsállottam.


És mit ad isten mikor utánajártam tényleg nem klappolt valami.


Ez véletlen lenne?

2020. jan. 24. 10:55
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Tévedés, nem nézlek bolondnak, csak ahol ilyen fokú a bizalmatlanság, az már nem kapcsolat. Ilyen nyomozásba kezdene a párom és megtudnám, minden érzést kiölne belőlem. így nyomozgatsz, valószínű előtte már voltak jelek, gondok.

Akkor meg mindegy mit tesz, már nem lesz bizalmad.

Viszont ha alapból vagy ilyen, minden ok nélkül, akkor veled van a gond.

2020. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Értem, de még a kérdésemre mindig nem kaptam valaszt.


Velem van a gond, ezt is elfogadom.


De miért mutatta ezeket a térkép?

Akkor most jól mutatta vagy nem? Mert ha bízok benne ez akkor is ott van.


Ne foglalkoztak vele?

2020. jan. 24. 11:45
 18/20 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem a mai világ technikája nem téved ekkorát. A többi nap érdekes jó. Csak a kérdéses napon járkált össze vissza, amikor pont hebegett az ebédről... Én nem hinnék neki.
2020. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%

Ez simán lehet térkép "hiba" is: [link]


Nem egyszerűbb rákérdezni, hol volt ami nincs rögzítve a térképen? Nem muszáj számonkérően, csak mint maga a technika...

"Nem szoktam nézegetni hol jár, most is csak azért tettem mert jött értem, elkezdtünk beszélgetni és furcsállottam."

- Látod, ott helyben kellett volna... Ha arra sem tudott volna hirtelen mit mondani vagy zavart lett volna ( mert mondjuk ő törölte ki tegyük fel), azt egyértelműen észreveszed.



Ez kicsit olyan, minthogy nem bízol benne, és előre borítékoltad, amikor láttad, hogy úgyis kamuzni fog, ezért titkolod és kérdezgeted itt.. Meg mert most majd figyeled még jobban és majd belelátsz abba is mindent, ami egy ártatlan, mondjuk haveri elhívás vagy akármi.


Utólag már mondjuk mindegy, tudom..

2020. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel sztem sem.Telefonját nézd meg ha tudod.
2020. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!