Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tripperes lettem, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tripperes lettem, megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon csípet a vízeletem meg váladék is jött el is mentem orvoshoz és mintát vettek, mondta kankó... Mondom mi hát hűséges kapcsolatom van, nem járok nőkhöz...

Aztán kérdeztem a párom, mondta neki is volt valami de biztos uszodába összeszedte..


2020. jan. 17. 07:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
31%
#20 jó nagy paraszt vagy azt meg kell hagyni. mer mindenki mindeng tud. pláne ilyen necces helyzetben mint nemibetegségek. orvosok sem adnak vikágos válaszokat sokszor.
2020. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
32%
kérd el a telefonját meg hozzáférést accountjaihoz.
2020. jan. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%
#21 mi ebben a parasztság? Bár, a megnyilvánulásod felém tükrözi intelligenciádat. Köszönjük.
2020. jan. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%
#23 az, hogy ilyen lekezelően hülyének nézed, ahelyett, hogy elmondanád az információkat amivel rendelkezel.
2020. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted a kérdés valódi?


Ennyire buta senki nem lehet, orvos is elmondja, szexuális úton terjed, aztán még akkor sem hiszi el. Ok, ne higgyen az orvosnak, de a google is a barátod.


Vagy majd azt hiszi megnyugtatja itt bárki, hogy amúgy az orvos rosszul mondta, és tényleg az uszodában lehetett összeszedni? Szerinted ez életszerű? Erre már csak az irónia a megoldás.

2020. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha mintát vettek és azt mondták tripper, akkor igen, megcsal. Az csak szexuális úton terjed.
2020. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#13 "Simán vécében, kilincset megfogva is elkapható, mert utána meg ugye a kukidat fogdosod.."

Ezt mondta a kedvesed, mi? Attól tartok, téged is megcsaltak.

2020. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
20%

most rákerestem és úgy tűnik csókkal is elkapható, vagy nemiszervekről kézzel átvíve szembe pl.


nem tudom nagyon extrém peches esetben kizárt e lenne a wc kilincs. ha valaki oda ken testnedvet, a másik hozzáér és aztán magához. vibrátorról átadható.


mindenesetre szibte kizárt.

2020. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Mit nyernél azzal, ha utánajárnál a dolognak? Bebizonyosodna az egyértelmű? Dobd a csajt és menj el egy nemibetegség szűrésre. Nem ám itt kiderül, hogy még aidset is kaptál a kiscsillagodtól.. :D

EZ most jobban foglalkoztatna, mint a barátnőd érzései. Végtére is félredugott!

2020. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2020. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!