Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tripperes lettem, megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tripperes lettem, megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon csípet a vízeletem meg váladék is jött el is mentem orvoshoz és mintát vettek, mondta kankó... Mondom mi hát hűséges kapcsolatom van, nem járok nőkhöz...

Aztán kérdeztem a párom, mondta neki is volt valami de biztos uszodába összeszedte..


2020. jan. 17. 07:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ja érdekes lenne, ha mindenki elkapja, aki uszodában járt :D
2020. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Az baj lenne... uszodától lehet az embernek pl gombás fertőzése, ok, de nemi betegsége biztosan nem.
2020. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%

Simán vécében, kilincset megfogva is elkapható, mert utána meg ugye a kukidat fogdosod...


Már-ki

2020. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nemi betegséget...? Biztos, hogy nem.
2020. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem. Nekem is van, csak így lehet.


Már-ki

2020. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudod uszodában összeszedni, se kilincsről, se a semmiből. Mondd meg neki, ne kamuzzon, hanem mondja meg kivel csalt meg, mert az illetőnek is orvoshoz kéne mennoe.

HPV miatt voltam anno orvosnál. Megmondta az orvos, hogy kevés nemi betegség van, ahol pontosan meg lehet mondani, hogy mikor csalt meg az illető, illetve hogy megcsalás volt-e.

A kankónál viszont 72 órája volt a dolog és csakis másik embertől lehet.


Szóval ne kamuzzon a barátnőd.

31n

2020. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a tripper a nőknél sokszor tünetmentes, viszont védekezés nélküli tuti átadja a férfinak, akiknél 100%-ban előjönnek a tünetek.
2020. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 acelsziv ***** válasza:
100%
Ez elég csúful hangzik. És szomorú is.
2020. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 acelsziv ***** válasza:
100%

13: Mielőtt marhaságot írsz talán utána nézhetnél:

"a baktérium rendkívül érzékeny a környezeti hatásokra, ezért a fertőzés csak szoros nyálkahártya-kontaktussal történik (köhögéssel, nyállal tehát nem terjed). "

Forrás: Wikipédia

2020. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kamu, vagy ennyire nem vagy tisztában a szexuális úton terjedő betegségekkel. Azt azért tudod, hogy készül a baba, vagy szerinted azt is a gólya hozza?
2020. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!