Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak ez csak haveri viccelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ez csak haveri viccelődés vagy van benne valami?

Figyelt kérdés

Párom 25 éves 3.5 éve vagyunk együtt . Elolvastam az egyik haverjával való beszélgetést ( nagyon gaz tudom , bizalom nem véletlen ingadozik ) amiben küldött neki egy fürdőruhás lányról képet akinek jó nagy mellei vannak . ( Facebook profilkép ) és azt írta hogy tudnék vele mit csinálni ;) visszairta a barátja hogy Ja de neked elég egy nagy mell és rögtön szerelmes vagy erre ő : így ahogy mondod :D


Tudom nem nagy dolog , nekem sajnos nincsenek nagy melleim de majd megfogom csináltatni ( nem miatta , magam miatt ) ezért ez rosszul esik , de nem tudom ezeket mennyire kell komolyan venni vagy csak haveri poenkodas ?


2019. dec. 20. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

magad miatt csinaltatnad meg a jo budos francot.

minden csaj ezt mondja...

a fent leirtak is pont hogy azt tamasztjak ala,hogy a ferfiaknak akarsz tetszeni,es az altal erezned jonak magad hogy szilikon melled van...

2019. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azon kellene elgondolkodnod, ha nincs nagy melled, 3,5 év után eddig is feltűnt neki; akkor nyilván neki ez nem is fontos!
2019. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
Hát nekem meg rosszul esne. Ez van.
2019. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenki azt hisz/gondol amit akar, de ez lényegtelen is :D köszönöm aki a kérdésre válaszolt :)
2019. dec. 21. 09:44
 15/20 A kérdező kommentje:
22:38 nak ment az első mondat :)
2019. dec. 21. 09:44
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem kizárt, hogy titokban azért igencsak beindítják a nagymellű nők (is). Túlságosan nem kell komolyan venni, elvégre 3,5 éve együtt vagytok (habár... ha, ahogy írod, nincs a topon a bizalom, akkor nem tudom, sokat jelent-e ez a 3,5 év...)


"Hát lehet, hogy az én párom haverjai bénák, vagy az enyémek, de mi valahogy ezzel sosem szoktunk viccelődni. Személy szerint nem is tolerálnám ha a párom ilyen megjegyzésekkel szégyenítene meg a hátam mögött. Ez egy felnőtt kapcsolat, itt rohadtul nem menő idegen testekre nyáladzani a haveroknak."

Vagy már kiismert, és ügyesebben titkolja előtted a haveri beszélgetéseit. Vagy a saját gondolatait.

2019. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

Ne aggódj, mi férfiak igen nagy pofával bizonygatjuk egymás előtt hogy ki mekkora alfahím.


Régebben ehhez fejbe kellett vágni egymást a lovagi tornán buzogánnyal vagy lemészárolni egy tucat szaracént, szerencsére ma már finomabban intézzük.


Na megyek, körbepisilem a területem :)

2019. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
12%

"Vagy már kiismert, és ügyesebben titkolja előtted a haveri beszélgetéseit. Vagy a saját gondolatait."


Aha, tehát ezzel azt mondod, hogy minden férfi ugyanolyan, teljesen normális náluk (nálatok?) az, hogy idegen nőkre nyáladzotok. Értem. És akkor itt hisztitek örökké, hogy nem minden pasi ugyanolyan. De. Most bizonyítottad épp be.

Elképzelhetetlen, hogy egy hímnemű ne úgy beszéljen egy nőről, mint egy tárgyról? Főleg, ha van valakije? Érdekes hogy nőknél sosem tapasztaltam ezt. De hát mindig is tudtam, hogy a férfiak genetikai hibásak. Nem érdemes veletek foglalkozni, primitív ösztönlények vagytok.

2019. dec. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Aha, tehát ezzel azt mondod, hogy minden férfi ugyanolyan, teljesen normális náluk (nálatok?) az, hogy idegen nőkre nyáladzotok."

Te komolyan azt hitted, hogy ez nem így van? Ezt amúgy nem én mondom. A felmérések szerint a férfiak több, mint 90 %-a maszturbál (amúgy nőknél se alacsony az arány, de most maradjunk a férfiaknál). Szerinted ez hogy jön ki? Szerinted mire gondolnak közben, mindenkire szigorúan csak a feleségére?


"És akkor itt hisztitek örökké, hogy nem minden pasi ugyanolyan. De. Most bizonyítottad épp be."

Akik itt hisztiznek, azok a lúzerek, akik próbálják adni a jó fiút, hátha találnak párt (vagy még sosem volt párjuk, és azt képzelik, ha egyszer összejön, álomba illő aranypasik lesznek).


"Elképzelhetetlen, hogy egy hímnemű ne úgy beszéljen egy nőről, mint egy tárgyról? Főleg, ha van valakije?"

Attól, hogy izgatónak tartasz valakit, még nem lesz tárgy. Attól, hogy konkrétan meg tudod nevezni, elsősorban miért tartasz valakit izgatónak, ugyancsak nem lesz tárgy. Kicsit mintha tágan értelmeznéd a tárgyiasítás fogalmát. Szíved joga.

"Érdekes hogy nőknél sosem tapasztaltam ezt. De hát mindig is tudtam, hogy a férfiak genetikai hibásak. Nem érdemes veletek foglalkozni, primitív ösztönlények vagytok."

Egyetértek: mindenkinek jobb úgy, ha hagyod a férfiakat.

2019. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem biztos,hogy csak poénkodnak.

Ha a közelébe kerülne egy ilyen,és lenne lehetősége,kicsi eséllyel mondana nemet(az persze lehet,hogy megbánná utána)Lehet,hogy nem ezt akartad hallani,de ezt férfiként írom,és őszintén.

2019. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!