Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak ez csak haveri viccelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ez csak haveri viccelődés vagy van benne valami?

Figyelt kérdés

Párom 25 éves 3.5 éve vagyunk együtt . Elolvastam az egyik haverjával való beszélgetést ( nagyon gaz tudom , bizalom nem véletlen ingadozik ) amiben küldött neki egy fürdőruhás lányról képet akinek jó nagy mellei vannak . ( Facebook profilkép ) és azt írta hogy tudnék vele mit csinálni ;) visszairta a barátja hogy Ja de neked elég egy nagy mell és rögtön szerelmes vagy erre ő : így ahogy mondod :D


Tudom nem nagy dolog , nekem sajnos nincsenek nagy melleim de majd megfogom csináltatni ( nem miatta , magam miatt ) ezért ez rosszul esik , de nem tudom ezeket mennyire kell komolyan venni vagy csak haveri poenkodas ?


2019. dec. 20. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Haveri poénkodás, nem kell komolyan venni.
2019. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igeen szerintem is tök gáz vagyok , kb rakhattam volna a tini parkapcsolatokba is hiába vagyunk 25 évesek 😂 De itt hátha ettől a korosztály tol kapok véleményeket | vagy lányok nektek ez nem esne rosszul ?
2019. dec. 20. 20:39
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2019. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát lehet, hogy az én párom haverjai bénák, vagy az enyémek, de mi valahogy ezzel sosem szoktunk viccelődni. Személy szerint nem is tolerálnám ha a párom ilyen megjegyzésekkel szégyenítene meg a hátam mögött. Ez egy felnőtt kapcsolat, itt rohadtul nem menő idegen testekre nyáladzani a haveroknak.
2019. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Nyugi..ezt ne vedd komolyan. Ez haveri bolondozás, egymásra licitálnak, melyik a nagyobb "hím"
2019. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat . Igen én is így gondolom :( rosszul esik
2019. dec. 20. 20:49
 7/20 A kérdező kommentje:
Szuper legyen igazatok :D
2019. dec. 20. 20:50
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Poénkodás! Ezen tényleg nem érdemes agyalnod.


2019. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Alacsonyröptű poén.

Bár, a barátod letölt egy ilyen profilképed.

Én egyszer voltam szilikon mellű nővel, de nagyon kiábrándító volt. Kb, mint a régi tejeszacskó. De hát te döntsék magadról

2019. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nyilván ennek a nőnek is megvan csinaltatva 😄 egyébként az a furi hogy ezen a nőn csak a melle volt a szép , mármint nem azt mondom hogy nem szép, átlagos ( mint én ) viszont akkor mennyire indulhat be az ilyen mai “bombazokra” akiknek nem csak a mellük annnyira jó 😄😄🤷🏽‍♀️ Vagy tényleg mindegy igaza van a barátjának csak nagy mell legyen
2019. dec. 20. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!