Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaltam egy munkatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaltam egy munkatársammal a páromat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szerelmes voltam belé az elején, még mindig szeretem, csak már elaludt a tűz. De nagyon nem szeretném bántani és nem is szeretnék mást. Viszont lett egy új munkatársam az ősszel, akivel egyre közelebb kerültünk egymáshoz, pedig bennem volt mindig, hogy nem szabad. A héten majdnem megtörtént a dolog közöttünk a szex, nagyon nehezzen, de nem mentem bele a dologba. Nagyon el vagyok keseredve...vágyok erre a férfira, nagyon, de a páromat szeretem és ha megcsalom nem tudnék neki hazudni, azzal viszont elveszíteném őt. A másik férfit nem tudnám elképzelni magam mellett hosszú távon, egyszerűen csak van benne valami nagyon izgalmas. A legnagyobb baj az, hogy nap mint nap látom, kontaktusban vagyok vele. Mit tennétek? Hogyan múlaszthatnám ezt el és hogyan érjem el, hogy mehgint csak a párom legyen nekem? :(
2019. dec. 7. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hasonló történt velem is, de elhatároztam magam. Nem fogom tönkretenni a kapcsolatomat egy egyszeri alkalomért cserébe. Figyelj: mivel munkatársad, a csábítás nem fog megszűnni és előbb-utóbb át fog szakadni a gát. Ezt azonnal és visszafordíthatatlanul kell megoldanod. Beszélned kell a munkatársaddal, hogy soha még csak ne is próbálkozzon, különben feljelented (nagyon határozottan kell fellépned, hogy maradandó hatást érj el - gondolj bele, évekig együtt fogtok még dolgozni). A lényeg, hogy állj bele és csináld!
2019. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dorottya062 válasza:
Mi is 3 év után ebbe a helyzetbe kerültünk, csak én megtettem. Kiderült szétmentünk én felszabadultam. Majd megkeresett azzal hogy nagyon szeret és megbocsájt nekem mindent csak menjek vissza hozzá. Visszamentem mert még szeretem és nagyon sokszor bocsánatot kértem. A munkatársam felmondott. Azóta eltelt fél év a bizalom még nem töretlen.
2019. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

#1 Jaja,szerintem is fenyegesse meg,hogy feljelenti amiért ilyen hatással mer lenni rá szexújálisan! :D


A munkatárssal csináljátok csak hátulról,vagy egyéb olyan pózban és helyszínen ahol esély sincs semmi csókra és romantikára,csak dugasd meg vele magad keményen.Aztán majd elmúlik a varázsa.

A pasiddal meg nyugodtan közölheted a valóságot előre,amit most csinálsz az sokkal nagyobb gáz!

2019. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Remélem Eszternek hívnak :D
2019. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarlak kibillenteni a tundermesedbol, amivel mentegeted magadat sajat magad elott is, de te mar regen megcsaltad es megalaztad a parodat. Teljesen mindegy melyik kuki nem ment vagy epp ment bele a nuniba.
2019. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 év múlva az is elmúlik. Ez egy természetes jelenség. Az ember azonban felülkerekedik az ösztönein és a társa fontosabb.
2019. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már nem szereted a párod, csak megszoktad hogy ott van és kényelmetlen lenne változtatni. De fordított esetben, ha ő dugná meg majdnem a kolleganőjét arról hogy vélekednél? Csak hogy kívülről lásd magad.
2019. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 együtt töltött év mégcsak nem is sok. Mi lesz később? Kábé mindegy, hogy dugtatok e vagy sem, ez már bőven kimeríti az érzelmi megcsalás fogalmát. 🤮
2019. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem szinte teljesen ugyanez történt meg, csak nekem már a férjem. Szeretem őt, tőle akarok gyereket, fantasztikus társ, de az ágyban nem 100%-os minden (senki sem tökéletes). A munkatársammal pedig egyre több közös meló volt, egyre jobban megismertük egymást és közelebb kerültünk.......ami vele van annyira izgalmas és vadító. De soha nem akarnék elválni miatta, csak most jó így, ahogy van.
2019. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!