Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » KIfog derülni hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KIfog derülni hogy megcsaltam mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon elrontottam énis tudom de már ez visszafordíthatatlan. Félek hogy kiderül és nem fogadja jól.lehet bántana mit tegyek? ha elmondom neki én az segít valait vagy hülyeséget csinálnék?
2019. okt. 26. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem mondd el, jobb már attól sem lesz. Szakíts inkább.


Ha bántana, menekülj.

2019. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is. Nem lapítani kell, mert úgyis megöli az egészet. Ha ennyire zavar akkor jobb szakítani vele és magadban tartani a történteket.. Ha pedig bánt akkor kérj segítséget.
2019. okt. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ok nélkül senki nem lép félre. Dobd ki
2019. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Te vagy a nő, szóval ahogy már az eddigi válaszokból is láthatod, nem te vagy a hibás
2019. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szegény, mindjárt megsajnállak:((( jaj nehogy bántson egy ilyen ártatlan kis áldozatot
2019. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindennek súlya van, ha megcsaltad, legyen annyi tartás benned, hogy bevallod és rábízod akarja e így is folytatni. Amíg egy férfi kevés neked, ne akarj komoly kapcsolatot, mert ezzel csak megbántod akit "elvileg szeretsz".
2019. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog, nyugi.
2019. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!