Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam. Helyrehozható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Helyrehozható?

Figyelt kérdés
Több, mint 20 év után megcsaltam a feleségem, nem először, de most beleszerettem ebbe a nőbe. Szint vitt az életembe, más ember vagyok mellette. A feleségem megtudta. Természetesen jogosan kiborult, de azt mondta, hogy megváltozik. Kedvesebb lesz és gondoskodóbb. A szexuális életünk elmegy, de olyan jó soha nem volt senkivel, mint a szeretőmmel, emberileg is nagyon szeretem. De ott van az a sok év, a 2 gyerek és a közös vagyon. Nem tudom, hogy a megcsalás után helyrehozható-e a házasság. Itt van álmaim nője, de közben tudom, hogy nekem itthon van kötelességem. Mit tanácsoltok? Ha életembe nem szerettem így még nőt, akkor a feleségemet fogom tudni?
2019. dec. 4. 12:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, pont ugyanez, szinte ugyanezekkel a szavakkal merült fel ma itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..
2019. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
😅😅😅😅😅😅😅😅ez gaz , kicsit beteg vagy kerdezo
2019. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Skizofrén. Nem kicsit.
2019. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
b.szki ha szereted azt a másik nőt miért nem vele vagy? kamu ember vagy, remélem kidob a g.be azok után h azt mondtad neki h szereted mégis elhagytad.
2019. dec. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hazugság ez a kérdés. A kérdező utólag találja ki a részleteket.
2019. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugy látszik,nemcsak a válaszolok trollkodnak,hanem már a kérdezok is!Mi lett ezzel az oldallal??
2019. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!