Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg van, hogy évekig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van, hogy évekig nem bukik le valaki?

Figyelt kérdés
1,5 évvel ezelőtt lefeküdtem egy sráccal, aki kapcsolatban volt (erről véleményt nem kérek!) A barátnője viszont nem tudhatta meg, tehát szerintem nem volt nyitott kapcsolat. Most pár napja megint megkeresett, hogy találkozzak vele titokban, de én nemet mondtam. Úgy vettem ki a szavaiból, hogy még mindig ugyanazzal van együtt, és ha mennék, most sem valószínű, hogy ezt csak úgy a tudtára adná. Tényleg lehetséges, hogy valakit évekig csaljanak a háta mögött, és semmit se sejtsen, főleg akkor, ha még együtt is élnek?

2019. dec. 2. 12:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Apám 22 évig csalta anyut. Dolgozni járt,maszekolni járt és horgászni járt.Sosem bírt magával,mindig több volt neki. A második feleségét is csalta,az azutánit is.
2019. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!