Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hàrom gyerekünk van a pàrommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hàrom gyerekünk van a pàrommal, viszont kiderult hogy evek ota megcsal. Ezt meglehet bocsàjtani?

Figyelt kérdés
Akivel megcsalt idosebb no mint en, es ferjezett. Az uzeneteik kozt tibbszor le van irva hogy szeretkek...
2019. nov. 26. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%
Az én férjemnek a szeretője még a kórházban is bent volt a szülésnél. A férjem kint várt vele. A többi gyereknél a férjem velem volt bent. A picinél kint várt. Akkor még nem tudtam, hogy együtt vannak. A lány a közös barátunk volt. Nem értettem, hogy miután megszületett a pici, miért nem engedték be. Utólag már értem. Ha szeretnél beszélgetni, írj. 7 hónapos a legkisebb, 3 hónapja tudtam meg.
2019. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki válj el, fizeti a gyerek tartast te meg keress magadnak mást, de addig is egyedül jobb lesz mint egy ilyen gorennyel
2019. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Válás.
2019. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Esélyt, mégis mire? Hogy továbbra is a szeretőjével szórakozzon? Itt sajnos nem te vagy olyan helyzetben, hogy dönts. Vagy elnézed ezt neki, és magad mellett tartod, vagy balhézol miatta, és magától is menni fog.
2019. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom itt ki hogy van vele, de felnőtt emberként gyakori nélkül is eltudom dönteni, hogy lapát az illetőnek. Nincs esély.
2019. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szembesítsd a tényekkel, hogy tudsz mindenről és hát én a helyedben beadnám a válópert... Szerintem nem lehet megbocsájtani. Van szíve az ilyennek, aki 3 közös gyerek mellett is félremegy és másnak írja, hogy szeretlek? Nekem nem kellene.
2019. nov. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A legérzéketlenebb, legaljasabb, hogy akkor is csalt, mikor szültél. Cserben hagyott téged is, a gyerekeket is.

Ez a legalja. Azt mondod, hogy hosszú ideje csal. Meddig akarod még ezt "élvezni"?

Miféle esély?

Az időt nem lehet visstaforgatni.

Tök mindegy, hogy ki hány éves.

Viszont a párod hitvány. A másik nő csak vegye-vigye.

Ő sem számíthat másra. Aki hitvány, az a másikkal os az kesz.

2019. nov. 27. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri botlást talán igen.

De hogy évek óta, az azt jelenti, hogy te nem számítasz, nem te jellesz már neki. Add be, az hibájából váltok. A gyerekek nálad.

Nehogy azt hidd, hogy 3 gyerekkel is nem találsz jobbat!

2019. nov. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!