Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? Van családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van családom párom, gyermekem. Párszor rajta kaptam h ismerkedett oldaon. De semmi egyéb nem volt. Legalábbis nem tudok róla. De

Figyelt kérdés
. Tavaly jártam tanfolyamra. Gyakorlat idő alatt meg tettszett ez illető. A bibi, neki is van családja, szép feleség. Két gyerek. Házas. Nem tudom mi fogott meg benne, de nem nagyon tudtam ki verni a fejemből. Nem mondtam neki egész idáig. Tudtára adtam, egy hetehogy róla álmodtam. Azóta is minden nap beszélgetünk. Én is tettszem neki, ő is nekem. Benne lenne találkába is. De tudom hogy csak egyszer lehetne. Titokban. Nagy a vágy. Mindkettőnk iránt. Agyam azt akarja menjek bele, szívem meg, ugye hogy helytelen. Minden reggel írunk, képeket cserélünk stb. ismerkedünk. Mit csináljak? Ahogy írtam, agyam menne, szívem nem.
2019. nov. 18. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tettszett, tettszem csak 1 t.
2019. nov. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,sok a helyes írási hiba,siettem :D de már ki javítani nem lehet..
2019. nov. 18. 22:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van? A fő kérdésben azt írod, hogy rajtakaptál valakit. Kit? A kifejtés meg arról szól, hogy megcsalnád a párodat egy szintén házas emberrel.
2019. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk várod a megoldást? Hát csald meg. Szép kis házassag. Az egyik társkeresőn lóg a másik félre akar kúrni.
2019. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4


Mindkettő félreakar kúrni.Csak a pasinak még nem jött össze, vagy csak jól titkolja.A kérdezőnek meg úgy néz ki összefog jönni.Tényleg csodás házasság, de igaz a mondás, zsák a foltját megtalálja.

Mit csinálj?Növessz tartást, önbecsülést.Jelenleg egyikkel sem rendelkezel.

2019. nov. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!