Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy képesek tűrni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képesek tűrni?

Figyelt kérdés
Több olyan házasságot is ismerek, ahol a férfi megcsalja a feleségét, a nő tud erről és még sincs válás. Miért? Hogy képes valaki hagyni, hogy ennyire megalázzák? Mi az értelme az ilyen házasságoknak?
2019. okt. 6. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már nem érdekli, mit csinál a másik, mivel ő nem akar már vele szexelni, örül, hogy békén van hagyva. Gondolom, a gyerekek, a közös vagyon, a közös baráti társaság stb eléggé visszatartó erők.
2019. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Andi80018 ***** válasza:
100%
Gyerek, hitel, anyagi függőség, közös tulajdonok. Önbizalom hiány, félelem a jövőtől, félelem a gyerekek lelki sérüléseitől, vitáktól, nehéz megegyezés. Nem mindig könnyű.
2019. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Én olyant is tudok akit a barátja csalt meg legalább 3szor (legalábbis ennyiről van tudomása) és mindig megbocsátott neki... Én sem értem, hogy ne legyen ennyire tartása valakinek... De nem az én dolgom.
2019. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyant,aki azért nem válik,mert nem mer új életet kezdeni.
2019. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Környezetemben: 40 körüli házaspár, már 20 éve együtt, 2 gyerek. A pasi vállalkozása egyre jobban ment, ezért úgy érezte, neki jár a 20 éves csaj. A vállalkozása egy másik városban volt, ott volt hétköznap, és ott tartotta a fiatal kis ribit, aki csak érdekből volt vele. A feleségétől nem akart elválni, minden hétvégét a családjával töltött, sokat utaztak, mindent megadott nekik, a kis ribit meg semmire se tartotta, néha kapott pár drágább ajándékot, aztán annyi. Mindeközben a feleségnek is lett szeretője, akitől megkapta azt, amit a férjtől nem. Na most akkor kinek volt rosszabb, a pasinak, aki a családjáért gürizett, és a szeretője csak a pénzéért volt vele, vagy a nőnek, akinek kényelmes életet biztosított a férje, plusz a szeretője önmagáért volt vele, nem érdekből. Egyik fél sem akart válni.
2019. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ra vannak kényszerítve.

Számtalan ilyen esetet tudok.

Lehet onerzeteskedni csak van amikor nem érdemes....

2019. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok róla h konkrétan megcsalt volna a férjem, viszont van egy kolleganője aki nem közömbös neki, pedig tagadja. Van egy kisfiunk, aki imádja az apját, én nem akarnám h szétszakadjon a családunk, a gyereket nem akarnám kitenni ennek. Szóval igazából tudok erről, de nem foglalkozom vele még, remélem nem lesz folytatása ( sztem nem lesz mert a férjem nem igazán az esete a lánynak, ez tuti) . H hogyan tudok erről ilyen tárgyilagosan írni? Úgy h már nem szeretem a férjem. A szerelem már elmúlt, miatta, de az most mindegy. Ha azt mondaná megy, egy könnyet nem ejtenék érte, de hagy maradjon, a gyerek miatt. Ez van. Ha megcsalna akkor már nem tudnék lefeküdni vele, szóval akkor maradna a válás. De ki tudja.
2019. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
A két lányom belepusztulna ha nem lenne velük minden nap az apukájuk
2019. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Aki itt nyafog az volt már mondjuk 5 evnel hosszabb kapcsolatban? Úgy hogy vonzó, sikeres, es folyamatosan tapad rá a másik nem? Rohadt unalmas am sok sok sok even at egy ember, akármennyire szereted, amikor az evolucios ösztönöd más, mint a társadalmi norma (elethosszig együtt - ami akkor alakult ki amikor a várható élethossz 30 év volt). Ha egyben a család, gyerekek boldogok, megvan minden, akkor tenyleg szet kell verni azert mert neha az ember kiéli magát, érzelmek nelkul, es kesz? Komolyan kinek árt ez? Mindenki jol erzi magát. Nekem a párom nem ment bele ebbe, en pedig nem akartam megcsalni, szoval mar nem a párom. GG
2019. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy nagy erkölcscsősz, de te, utolsó, egy utolsó, alávaló ember vagy. Valóban nem való mindenkinek a monogám élet, de annak nem is kéne örök hűséget fogadnia. A férfiak nagy részének azért húszon néhány évesen már sikerül megállapodnia és felhagynia a k urvázással, de úgy tűnik, te nem tartozol közéjük. Szép szöveg ez az evolúciós ösztön duma, de pont az különböztetek meg bennünket az állatoktól, hogy nem ösztönlények vagyunk és nagyon fölösleges ezt használni ""indoklásként"".
2019. okt. 6. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!