Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kérdésem nagyon nincs vagyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdésem nagyon nincs vagyis véleményeket várok. Tudom hogy nem lesznek megnyugtatóak de muszáj tudnom ki mit lát ki ebből?

Figyelt kérdés
17 éves voltam mikor összejöttem egy sráccal. Ekkor a szüleim válásban voltak, mert pont akkor derült ki, hogy apum megcsalta anyámat. Ekkor én nagyon össze voltam törve, mert azt hittem hogy ők a legboldogabb pár és csalódtam is apámban, hogy ilyet tett. Fél évig nem is beszéltem vele, apás vagyok így nehezemre esett mert mindig felnéztem rá. A barátommal minden rendben volt azon kívül, hogy nagyon durván féltékeny típus volt még a legjobb baratnőmre is. 2 évig együtt voltunk, miután én elkezdtem beszélgetni egy sráccal semmi több nem volt csak flörtőltünk. Barátom mikor ezt megtudta szakítani akart, de végül azt mondta megbocsájt. De én nem akartam folytatni. Ezután már a sráccal se beszeltem tovább. Exem is és én is masokkal beszélgettünk 2 hónapig de közben beszelgettunk egymással is normalisan. Rá jöttem, hogy nem bírom nélküle. Beszéltem vele, hogy nem e próbáljuk meg újra. 1honap probaidot beszéltünk meg h milyen lesz. Minden percben együtt voltunk rá jöttem hogy szeretem, ő pedig kezdett újra belém szeretni, mivel míg nem voltunk egyutt ő lezárt engem. Eltelt az 1 hónap, de neki még idő kelett. Ezután en elkezdtem ismét egy sráccal beszélgetni akit megkedveltem és sajnáltam is a múltja miatt majd le fekudtem vele, nem tudtam h zarjam le nem akartam megbantani és egyedül hagyni. Tudtam, hogy hülyeséget csinálok de ő ölelt bújt és hiányoztak ezek emiatt élveztem. Most ezt exem megtudta és lehet végleg elveszítem, de nem akarom küzdök érte míg tudok. De egyszerűen nem bírok élni ezzel hogy ilyen bolond voltam és hogy ilyet tettem. Teljesen depresszióba estem és apamek válása óta nem voltam ilyen, de akkor ott volt melettem exem most meg senki mivel ezt nem mondtuk el senkinek se. Gondolkodtam rajta, hogy lehet pszichológushoz kéne mennem, de nem merek. De viszont nem értem magam szeretem exem de hogy tudtam ezt megtenni.
2019. okt. 4. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 10-essel. Ne misztifikáld túl. Nem szánt titeket egymásnak semmi, NEM KELL vele lenned, nem szalasztasz el semmit, ha hagyod a francba, és jobban is jársz, ha soha többé nem lesz közötök egymáshoz. A múlt miatt ragaszkodsz hozzá, semmi más miatt. De az ismerős sz*r nem jobb az ismeretlennél, hidd el. Maximum kényelmesebb, de hosszútávon magaddal szúrsz ki. Nem is kicsit.
2019. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a tobbiekkel kell egyetertenem.
2019. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell semmilyen pszichoterápia, csak egy egészséges, múltbeli mérgektől mentes új kapcsolat, akár barátság, akár szerelem formájában. Egyelőre mindenki csak kihasznál, manipulál téged. Vedd kezedbe teljesen a saját életed irányítását hogy valóban boldog lehess és halgass a többi hozzászólóra: kerüld az ilyen önző tipusú féltékenykedőket.
2019. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!