Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adnátok második esélyt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok második esélyt a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy párom, akivel rövid időn belül komolyra fordult a kapcsoaltom. Ő akkoriban még tartotta a kapcsolatot au exével, ami nekem elég érdekes volt, mert szinte minden nap beszéltek egymással, de mindig megnyugtatott, hogy engem szeret, ne legyek féltékeny.

Majd egyik napról a másikra eltűnk az életemből. Először azt mondta, hogy jobbat érdemlek, utána próbálta elhitetni velem, hogy miattam nem működött, de ezt mind interneten keresztül, személyesen nem talalkoztunk.

Másoktól tudtam meg, hogy újra együtt van az exével.

Hónapokig nem beszéltünk egymással, majd amikor az exével tizedjére is szakítottak, ő keresett meg engem.

Azóta mintha kicserélték volna, tényleg latszik rajta, hogy megbánta, amit tett. Most összeakar költözni, viszont én nem vagyok benne biztos, hogy ezt akarom.

Nem azt várom, hogy helyettem döntsenek idegen emberek, de kíváncsi vagyok, hogy ti mit csinálnátok?


N/22


2019. szept. 28. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

„...Azóta mintha kicserélték volna, tényleg latszik rajta, hogy megbánta, amit tett. Most összeakar költözni, viszont én nem vagyok benne biztos, hogy ezt akarom."


Ezt most hogy kell érteni, megint jártok és a kérdés csak az hogy összecuccolsz-e vele?

Amúgy meg nem őt cserélték ki, hanem ő cserélget téged az exére, aztán fordítva :-p Bexarás hogy két vasat tart egyszerre tűzben és még csak nem is kell titkolnia, mert biztosan akkora szívtipró, kár is hogy már nincs Maunika-só, tévésztár lehetne belőle :-D

2019. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Eleve ha akkor visszament az exéhezviaszamehet ő mégkésőbb hozzá. Az lehethogy szeret de mindig ott lessz hogy még is egyszer elhagyott.
2019. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nem kapna esélyt. 45/F
2019. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!