Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Külön voltunk egy pár napot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön voltunk egy pár napot a párommal ő elment diszkóba hívtam de nem válaszolt utánna bele néztem a messengerebe es a barati is kerestek de nem válaszolt senkinek megcsal?

Figyelt kérdés
2019. szept. 25. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Egy diszkóban elég nagy zaj van, könnyen elkeverhetik egymást az emberek ja és persze alkohol. Előfordulhat, hogy az ismerősei csak keresték, de utána meglettek és akkor már felesleges lett volna válaszolnia az üzikre.

Akár így, akár úgy gondolom megvan az oka, hogy gyanakodsz... ámbátor a másik telefonjába belenézni nem túl korrekt dolog.

2019. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Hú! Neked ez az első gondolatod? Nem arra kéne inkább gondolni hogy van valami más baj???
2019. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem mert reggel 7kor fel hívtam és azt mondta nekem hogy nagyon be piált haggyam most majd később beszélünk..

És egyedül ment el nem volt vele egyik barátja sem azért keresték

2019. szept. 25. 18:33
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Belenéztél a messengerébe? Akkor jól teszi ha megcsal. Biztos meg is tette.
2019. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na és mivan akkor?

Ő is tudja az Én jelszavamat..

Ő is bele néz az enyémbe

2019. szept. 25. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Akkor megcsalt. Tuti. Miközben dugja a lányt, vegye fel a telefont? De kegyetlen vagy.
2019. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
berúgott mint állat. Hagyd aludni.
2019. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem igen,megcsalt . Ezaz én saját véleményem. Ha magmaból indulok ki akkor tuti..az ember,ha bepiál és olyan lelkiállapotban is van,mint írtad, külön vagytok pár napot ilyenek akkor bizony piásan repül mindnekire...De mivel külön voltatok mondhatjuk ez nem is emgcsalás.

Többnyire,ha nullára iszom magam én mindig kavarok valkivel... én nő vagyok. A férfiakra ez hatványozottan igaz.

2019. szept. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!