Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem értik meg az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg az emberek, hogy mindenkinek a saját boldogsága a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Újra és újra visszatérő nyavalygás, hogy amikor a volt párjuk elbánik velük. Hogy megcsalta őket, mert ellaposodott a kapcsolatuk. Hogy Facebook-on szakított, hogy már talált mást, stb...


Az a baj, hogy a média agymosására nagyon sok ember elhitte, hogy a párok tényleg szeretik egymás. Ez valójában nem igaz, a nagy szerelem csak addig tart, amíg a másik kényelmesen érzi magát. Ha utána menthetetlennek tartja a kapcsolatot, ki fog onnan lépni, és leszarja, hogy mi van a másikkal. És valahol nem lehet ezért megvetni az embereket. Egy életünk van, és mindenki ki akarja használni, boldog akar lenni. Bizony, önmagunk boldogsága érdekében néha el kell sodornunk másokat is az útból. Ez nem mindig esik jól, de egyszerűen nem lehet mindig a másik érdekeit nézni. És nem is kell, hiszen az már egy olyan ember, akivel nem lehetünk boldogok.


Tessenek megérteni, hogy az emberek boldogok akarnak lenni. Ha nem veled, akkor mással. Ne nyavalyogj azért, mert felszarvaztak, kihasználnak. Te is így cselekednél ha a boldogságod függne tőle (tudom, tudom... te ezt nem hiszed el. Pedig így van, hidd el!). Te sem vagy jobb. Ébredj fel az álomvilágból, és kezdj végre élni valójában. Tök mindegy, hogy mit tanított neked a média. Az csak kitaláció, a valóság, az emberi természetes pedig egészen más!


2019. aug. 17. 19:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Rizsázhatsz itt mindent össze, ilyen hozzáállással nem is leszel soha boldog!
2019. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
:D
2019. aug. 17. 19:09
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
Egyetértek a kérdezővel. Jelenleg én sem vagyok boldog a kapcsolatomban de még nem léptem ki belőle. Nem magam hanem a gyerekem végett.
2019. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Na igen, még azt megemlíteném, hogy abban a kapcsolatban, ahol gyerek is van, annak a félnek, aki jó szülő, a gyerek a legfontosabb.


Ez különösen a nőkre igaz. Egy anyának mindig a gyereke lesz az első helyen, a férje, pasija, szeretője csak másodlagos. Szóval az önzés itt tulajdonképpen egy természetes dolog.

2019. aug. 17. 19:20
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem atztól lesz boldog valaki, hogy egy utolsó gerinctelen alakként él.
2019. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5


Önmagunk boldogságának a biztosítása nem tisztességtelenség. Ha mondjuk arról van szó, hogy szándékosan cseszünk ki a másikkal... nos, az más tészta!

2019. aug. 17. 19:26
 7/26 anonim ***** válasza:
98%

Én értem, Kérdező, hogy rengeteg embernek a saját boldogsága a legfontosabb, de ha ez mások rovására megy, az gusztustalan önzőség.

Ami nem egy pozitív tulajdonság, ezt gondolom te is belátod.

2019. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Idióta barom.....

F36

2019. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy képzett pszichológus ez alapján ki is állítja rólad a diagnózist, hogy szociopata vagy és nárcisztikus.
2019. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Diazepam ***** válasza:
82%
Gratulálok a legújabb önjelölt szabópéternek aki legalizálná a megalázást. Ennél már csak az az undorítóbb, aki az ösztönökkel jön.
2019. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!