Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaljam a feleségemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaljam a feleségemet, vagy ne?

Figyelt kérdés
A feleségemmel elleposodott a kapcsolatunk, egy Zita nevű kolléganőmmel viszont elég közel kerültünk egymáshoz....
2019. júl. 24. 15:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%

Nyápic kis zacskó vagy. Remélem Zita nemet mond.


Amúgy. Told a feleséged elé a nyápic zacskós tested és közöld vele, hogy nem jó a kapcsolatotok, és ha nem tudjátok megoldani, akkor váljatok szét és zitázzál.

De így meg: szr kapcsolat + meg is bántod a feleséged.

2019. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy szűz 35 éves férfi provokatív kérdése :)


U. I. Remélem Zita aids-es

...

2019. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
90%
Ja amúgy ma nagyon sok a kamu kérdés.
2019. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
Nyári szünet van és nincs elég hely facen kamuzni, ezért van itt sok kamu ma. :d
2019. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Zitát kár lenne kihagyni, a haverok nagyon dicsérik.
2019. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Akkor előbb csald meg, és utána váltok. Aztán a felbőszült feleséged kiba.sz az utcára, és az utolsó forintot is kisajtolja belőled. Azt hiszed, hogy ami a céges bulin történik, az sose derül ki? Kis naiv...
2019. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha ennyire össze vagytok kötve, akkor ő sem fog szakítani. Szerintem kérdezd meg őt nyíltan, hogy megdughatsz-e mást is! Ha tud róla, az nem megcsalás 🙂
2019. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint ez az oldal arról szól, hogy amit máshol nem mertünk, itt megkérdezhetünk ez a GYIK szlogenje.


Akkor nem értem miért csodálkoztok azon, hogy valaki ilyet kérdez. Már csak az oldal mivoltából fakadóan is feltehet valaki olyan kérdést, ami megbotránkoztató, hülyeségnek tűnik, stb...


De ugye könnyebb lerendezni ezt annyival, hogy egy 35 éves éves szűz fiú kérdése, (fiatalabb vagyok amúgy!)/minthogy elgondolkodnátok azon, hogy ez a tökkelütött azért jött ide, mert ezt dolgot tényleg sehol máshol nem merte még megkérdezni...


A nőt meg azért nevesítettem, mert ezzel hangsúlyozni akartam a történet valódiságát.


De ha ilyenek vagytok, akkor majd meggondolom magamban a dolgot.


Hello.


Több választ nem kérek!

2019. júl. 24. 16:31
 19/30 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy vélemény kiíró oldal, nekünk ezek voltak a véleményeink, te meg ovis vagy.

De én is.

Akkor is írtam. Srry

2019. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%
Válj el a feleségedtől, mert jobbat érdemel egy gerinctelen tuskónál.
2019. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!