Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak meddig bírják ki szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak meddig bírják ki szex nélkül?

Figyelt kérdés

1 hónapja semmi... 2hete felhoztam neki, hogy jó lenne már ha 2 hét után lenne valami és elkezdte a fejemhez vágni, hogy nekem csak azon jár az eszem. Ha csak azon járna nyilván naponta nyavajognék, de 2 hét után szóltam neki. Azóta se semmi. Furcsa mert eddig legalább 2 naponta volt.

Már arra tudok gondolni hogy megcsal mert egy kapcsolatban nem hiszem hogy ennyi ideig kibírná másképp. Hogy derítsem ki?


2019. jún. 11. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Mi az, ami 95%-kal csökkenti a női libidót?



Az esküvői torta!


F, 39

2019. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell feltétlen a megcsalásra gondolni. Ez annyira tipikus női gondolkodás! Lehet, hogy neki csak ennyire van igénye, mert van ilyen. Vagy csak sokat melózik, vagy már valamiért nem kíván téged. Vess be női praktikákat, vegyél szexi fehérneműt, masszírozd meg amikor fürdés után beesik az ágyba, változtass az alvázad szőrzetén, használj másik parfümöt, csináltasd meg másképpen a hajadat stb. ha eljuttok a szexig, csináljatok valami nem megszokott pózban, helyszínen...

Ha mindezen túl vagy és nem változik semmi, na akkor esetleg figyelhetsz a megcsalós jelekre, de ne támadd és gyanúsítsd mert az végleg megdögleszti a házasságotokat.

2019. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva, általánosságban akármeddig. Nem minden férfi csak arra tud gondolni, és nincs olyan, hogy nem lehet kibírni nélküle. A szükség nagy úr, és ha nem lehet valami miatt (pl. veszélyeztetett terhesség, betegség, stb.), akkor nem lehet, ki lehet bírni akár évekig is. Főleg ha nincs kivel, mert akkor nem csak ki lehet bírni, hanem nincs más választás. :)


A konkrét esetben viszont gyanús, hogy valami gond van, mert eddig 2 naponta volt szex, most meg már régóta nincs. De nem kell mindjárt megcsalásra gondolni, felnőtt emberek vagytok, beszéljetek róla, hogy mi a gond, miért nem jön össze mostanában. Neked nem szóvá tenni, pláne nem számonkérni kell, neki meg nem vagdalkoznia, meg visszavágni kell. Értelmes felnőtt embereknek ezt meg kell tudni beszélni higgadtan, nyugodtan.


Nekem is volt olyan időszakom, amikor összejött minden, meló is több volt, stresszesebb is, mellette meg egészségügyi problémáim is voltak, nyilván a szex az utolsó, amire ilyenkor az ember gondol. De azért teljesen nem maradt ki, csak ritkult a gyakorisága, mert sokszor volt olyan, hogy vagy én voltam hulla fáradt, vagy amikor én kívántam volna, akkor a páromnak nem volt kedve, stb. De ezeket megbeszéltük, mondtam, hogy most egyszerűen hulla fáradt vagyok, nincs hozzá erőm, ő is mondta, hogy most meg neki nincs kedve. Olyan is volt, amikor fáradtan sikerült mégis rávennie, amikor eredetileg nem akartam. De ilyenkor a követelőzés vagy számonkérés nem működik, az ember maradék kedvét is elveszi. Sokkal hatásosabb egy összebújás, cirógatás, aztán hátha megjön az a kedv.


F36

2019. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a mókuskerék csinálta ki az intimitást: 4 hónapig semmi!

A legrosszabb, amit tehetsz, az a hiszti.

Nálunk nagy segítség volt az újraindulásban, hogy elhúztunk egy hétre kettesben.

2019. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi sem szexelunk minden nap de azert hetente legalabb egyszer.

Nekem 3 ev volt eddig a legtobb idoszak szex nelkul de akkor nem is volt kapcsolatom

2019. jún. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne is csodálkozz :Dd mi az, hogy felhoztad, hogy jó lenne ha lenne valami!?:D nálatok így indul egy intim együttlét? Ettől vársz indittatást, “jó lenne ha lenne valaki?”:D hát ettől úgy felhúznám magam, hogy mindenhez lenne kedven csak a szexhez nem. Mi lenne ha elcsábítanád, odabújnál, kezdeményeznél? Nem egy tahó módjára közölnéd, hogy kapja össze magát? Jesszusom..
2019. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Barnabas333 ***** válasza:
100%

Nálunk már évi 1 van, így marad a kezem :-( 42F

És csók meg ölelés sincs már pedig én próbálkozom, ha lesz következő életem csak nimfomániás nőkkel fogok kezdeni...

2019. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Barnabas333 ***** válasza:
1-es meg nagyon jót írt a gyerek még +3% és lassan a semmi marad...
2019. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

7-es. Azok a férfiak becumizták, akik olyan nővel vannak együtt, akiket nem érdekel a szex. Itt nem arról van szó, hogy rosszul nézel ki, vagy valamit nem jól csinálsz. Esetleg nem udvarolsz vagy figyelmetlen vagy.


Akik ilyen jellegű tapasztalatok nélkül osztják itt a lőzungokat, el sem tudják képzelni milyen az effajta élet.


A másik aggasztó dolog meg az, hogy átlagos férfiként olyan nővel lehetsz együtt, aki téged választott. ezen felesleges itt vitatkozni. Sokan évekig vannak egyedül, mert senki sem jön össze nekik. amikor meg van egy jelentkező, naná hogy teljes erőbedobással belemennek egy kapcsolatba, még akkor ha, nincs szex. Itt jön be az örök optimizmus, hogy ha ma nem volt, akkor majd holnap. Sőt, holnap sokkal többet teszek le az asztalra... aztán így telnek el az évek...


Másoktól meg csak azt hallani, hogy heti 8X szexelnek úgy, hogy a férfi egy halom fos, de a nő akkor is rámászik. A szex a nők privilégiuma, ha ők akarják akkor van, ha ők nem akarják akkor nincs.

Aztán ott van az a rengeteg asszex nő, aki még azzal sincs tisztában, hogy ő bizony asszex. Megmagyarázza és ezzel kínozza a párját, hogy neki több kellene, máshogy, mert bizony a jelenlegi felállás nem kelti még fel a szexuális érdeklődését. A közvélemény szerint itt is a férfi a hibás, mint mindig és mindenben.


Egyébként üdv a klubban!

2019. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!