Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most mit kezdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

A férjem nem jött haza mert "a barátaival elment szórakozni" és egyedül vagyok még mindig, nem jelentkezett sem este sem most...

Elvitt itthonról csomó szeszes italt is.


Mérhetetlenül dühös vagyok rá, és nem tudom most hogyan tovább, hogy mit kellene tennem..


Sokat veszekszünk mostanában, de ez általában az ilyen tettek miatt alakul ki.


Legyek én a jó feleség és fogjam be a szám, nagyjából ilyen módon viszonyul hozzám.


25/L


2019. máj. 13. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sajnálom!

Van gyermeketek?

Ha nincs, a helyedbe azonnal menekülőre fognám de nagyon!

Ha pedig van, akkor megfontoltabban, de ugyan úgy elhagynám.

Ennek nem lesz jó vége, és erre mérget is vehetsz.

Találsz majd olyan pasit magadnak aki a tenyerén hordjon, aki szeret és tisztel.

2019. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Próbálj vele beszélni, őszintén, hogy mit szeretnél és mit érzel, ha nem változtat, hagyd ott.
2019. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Legalább nincs láb alatt, amíg összekapolod a cuccaid egy bőröndbe. El kell menni pár napra. Ha keres, talán még menthető. Ha nem is érdekli, akkor pár nap után add be a válást.
2019. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Ti ezt komolyan gondoljátok?

Jelentkezés nélkül eltünt a barátaival?

Úgy hagynám ott mint a szél de azonnal!

Ez már nem egy menthető kapcsolat!

2019. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
előző és az első voltam, férfiként írtam ezeket!
2019. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Én ugyanezt megtenném vele.A reakciójától függően döntenék a házasság további sorsáról.
2019. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Ha tudod, hogy bulizik minek cseszed fel a sajat agyad?

Masreszt ha folyton “hisztizel” ohatatlan hogy lelepjen akkor csapot papot...

Baromi fiatal vagy, es van mit tanulnod a pasikrol, ha meg ilyenek miatt duhongsz. Minek hazasodtatok ossze ha nincs onismereted es emiatt nem tudod mi, mit okoz?

Pasik bem birjak a balhet, sem a legbolkapott feltekenykedest, deplane ha egy no nem kedvesen duruzsol. Ha akarsz valamit ne idegesen! Ez az elso lepes...


Egyebirant hogy gondolod ezt?


Feltetelezem a sok veszekedes az oka hogy mar inkabb van massal, mint veled, de ez neked jo? Haraggal nem fogod tudni vissza edesgetni babam.


Persze belolem is mar a tapasztalat beszel. 25 evesen en is martam azt aki nem ugy tancolt ahogy en futyultem... majd te is rajossz hogy banj a szeretett pasival, hogy boldog legyen melletted. (S ezaltal te is...)


(Sajnos persze ez nem torvenyszeru, ehhez sokat kell magadrol tanulnod, egyeb esetben olyanna valsz mint az atlag : nem erti a vilagot, es mindenki mast okol, csak magat nem...)!

2019. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
3as választ adom.
2019. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Buliból nem életszerű felnőttként hazatelefonálni. De te felhívhatod, ha aggódsz érte.

Egyébként ha mindig ilyen volt, nem fogsz tudni rá hatni sem azzal, ha veszekszel, sem azzal, ha csendben maradsz, szóval sajnos csak azt döntheted el, téged mennyire zavar és te mihez kezdesz magaddal. Azaz megszoksz vagy megszöksz, de átnevelni nem fogod tudni.

De hétfő reggel van, nem dolgoztok?

2019. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én itthon vagyok a kisfiúnkkal.

Ő meg zenész, nappal gyakorol, délután koncertezik.

Este meg vagy hazajön vagy nem.

2019. máj. 13. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!