Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kik akarnak kevésbé házasodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik akarnak kevésbé házasodni manapság, a nôk vagy a férfiak?

Figyelt kérdés
Vagy csak a házasodási szándék idôpontjában térnek el az igények?
2019. máj. 5. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőként értelemszerűen azt tapasztalom, hogy férfiak akarnak kevésbé házasodni, de minthogy sosem próbáltam ezt a kérdést nővel megbeszélni, szerintem az egyén mintája nem mérvadó a kérdés megválaszolásában. Úgy gondolom, hogy körülbelül azonos arányban lehetnek azok a nők és férfiak, akik nem szeretnének házasodni/ vagy esetleg más időpontban, mint azt a párjuk szeretné.
2019. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Nőből szinte már nincs is olyan, aki akarna házasodni. A házasság az egyik legromantikusabb dolog a világon, a romantika pedig taszítja a nőket.
2019. máj. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Férfiak többnyire csak szexet akarnak, ha azt megkapják házasság nélkül is, akkor nem eröltetik a dolgot. Amúgy meg ha férfi házasodna, akkor jellemzöen húszas évei derekán járó csajt venne el. Nök ilyenkor viszont még vagy buliznának vagy karriert építenének, mikor a harmincas éveikben kapcsolnának hogy férj és gyerek kellene, a hozzájuk korban passzoló férfiaknak nem kellenek, legfeljebb csak szexre...
2019. máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 jól mondja.


Én férfiként azt látom, hogy a nők rettegnek elkötelezni, és ez nagyon közel a 40-hez valtozik csak (van persze az a réteg, aki már 18-25 között gyorsan házasodni akar, de ők általában ugyanilyen gyorsan válnak is).



De ez nem azt jelenti, hogy a nők akarnak kevésbé, csak azt, hogy férfiként én inkább ezt tapasztalom, a férfi haverok közül is inkább az nyafog, akinek kijelenti a párja, hogy nem akar házasságot, gyereket, mint az, akinek jó nélküle, vagy megkapta.

2019. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet így lebontani pusztán nemek szintjén, minden ember más és más.

Ismerek nem egy olyan párt, ahol a férfi kötötte az ebet a karóhoz, hogy ő igenis szereti a csajt, legyen esküvő. Ellenpéldának meg itt vagyok én, aki meglehetősen bizalmatlan típus, és kétszer is meggondolná a házasodást. Ugyanígy nőknél. Van, akinek minden álma, hogy minél hamarabb bekössék a fejét, más meg nem adná a függetlenségét.

2019. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A férfiak, hiszen nekik van veszteni valójuk főleg a házassággal, a nők persze szeretnék a nagy bulit, az insta, facebook képeket, még akkor is, ha tudják, pár hónap után külön költöznek már.

A menő esküvő a nőknek olyan mint a menő autó a férfiaknak.

2019. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Férfiként én egyelőre nem akarok, de nem a szex miatt, meg más összetevők miatt! Majd ha már a párom szülei nem lesznek majd akkor! Ha kitart addig a kapcsolat kitart ha nem nem. Ki nem állhatom őket
2019. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már inkább a nők ilyenek.
2019. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!