Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő míg megkéri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő míg megkéri a kezem? Ha már ilyen komoly szavakkal dobálózik

Figyelt kérdés
Több mint fél éve együtt lakunk, többször mondta már azt hogy én leszek a gyermekei anyja,ki is mutatja hogy szeret.
2019. máj. 2. 11:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy turelem :-) el kell hogy szanja ra magat, az is lehet, hogy keresi a megfelelo alkalmat.

Meg veletlenul se celozgass ra, mert csak elveszed a kedvet es a spontaenitast.

2019. máj. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
98%

Még véletlenül se beszéld meg vele, mik a terveitek, egyáltalán ugyanazok-e. Megölöd a spontaneitást és a meglepetés erejét, hogy 20 év múlva is még csak a lánykérést várod három gyerekkel a nyakatokban. Nehogy beszéljetek róla!


Sokan úgy vannak vele, hogy a gyerekvállalás komolyabb elköteleződés, mint a házasság (mondjuk ebben igazuk is van), viszont emellett nem is tartják lényegesnek a házasságot.

Azt viszont én is már annyiszor hallottam annyi pasitól, főleg pár hónapos kapcsolatban, hogy engem képzel el gyermekei anyjának. Mégis csak egy férfi volt, aki megkért és tényleg gyereket is vállalt velem. Mondani sok mindent lehet, ha nem követik tettek nincs semmi súlya.

2019. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
én a te helyedbe lassítanék
2019. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudjuk ezt mi? Komolyan... Elé állsz, hogy édesem, a múltkori kapcsán, el akarsz valaha venni, vagy házasságon kívül szeretnél gyerekeket?

A: nem akar elvenni, te ebbe beletörődsz és együtt maradtok.

B: nem akar elvenni, nem törődsz bele és szakítasz vele.

C: el akar venni


Szívesen.

2019. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Peter_mota ***** válasza:
Kedves kérdező ! Gondoljon bele először is , " Miért is kérné meg az ön kezét az adott fiatalember ? " Mikor az együttélés során mindent megkap amit csak egy házasság nyújthat ? Tanácsom az amennyiben házasodni akár és komolyan is gondolja hogy , jelentse ki a fiatalembernek vagy elvesz feleségül , vagy otthagyja ! Ha szereti önt akkor egyértelműen tudja mit fog választani !
2019. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!