Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Második házasságban érzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második házasságban érzett már valaki ilyesmit?

Figyelt kérdés
Második házasságomban élek ketten a párommal. Normális ha azt érzem tulajdonképpen csak szexre és háztartási munkákra kellek neki? Max.még kikapcsolódásra. Biztosan szeret,de mégis. Nincsenek már velünk gyerekek. Tehát gyerek nélkül mi köthet össze két embert?
2019. ápr. 3. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég hülye érzéseid vannak... és elég gáz, ha nem tudod megfogalmazni, miért vagy együtt a férjeddel.
2019. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez inkább az öregedéssel, unatkozással vagy a saját érzelmeid kivetítésével függ össze, mint azzal, hogy hányadik a házasságod.
2019. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nagyon jól jártál, mert nálunk csak háztartásvezetés van :D de az masszívan.
2019. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Én csak azt nem értem, hogy ha ez a második házasságod, akkor egyszer már elváltál gondolom hasonló okok miatt. Erre hozzámész egy ugyanolyanhoz, ugyanolyan problémákkal? Válj el, jöjjön a harmadik. :D
2019. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem csak második házasságban lehet érezni.

Az első miért ment szét?

2019. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az első házasságomban volt gyerek, ő volt a kapocs de már felnőtt. Ott éreztem az igazi családi érzést.És teljesen más miatt váltam el nem ezért.
2019. ápr. 3. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az elsőben éreztem ugyanezt, kiegészítve azzal, hogy a családfenntartó is én voltam.

A másodikban végre családként élünk :-)

2019. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en gyuloltem az elso ferjemet es a gyerek semmifele kapcsot nem jelentett. a 2. ferjemmel neveltuk fel 6 honapos koratol. ebbol a hazassagbol nincs gyerekunk de nem is hianyzott soha. nagyon szeretjuk egymast es 42 eve vagyunk egyutt.
2019. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!