Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szerelmet meg lehet játszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet meg lehet játszani egy házasságban?

Figyelt kérdés
Adott egy 15 éves házasság . Az egyik fél az évek során nem sok törődést kap a másiktól, magárol kell gondoskodnia, pedig szerette a társát, viszont a társ semmit nem csinál, szex is csak eme fél sokadik kérése után történik. A másik fél ennek ellenére elmondása szerint szereti. Viszont most az elhanyagolt fél szerelmes lett. Sajnos nem tudja mit tegyen. A házastársnak feltűnt, hogy nem olyan mint régen volt. Valaki volt hasonló szituban. Beszólást nem kérek.
2019. márc. 17. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A társas magányt nem nevezném házasságnak, mindkét fél nyilván szenved a kapcsolatban. Feleslegesnek tartom az erőlködést, ha valami ennyire nem működik azt abba lehet hagyni. Új életet lehet kezdeni, lehetőség arra, hogy mindenki boldog legyen.
2019. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez a házasság már rég halott. Miután lezártad, nagyon fogod bánni az elvesztegetett időt, amit a megmentésére fordítottál.
2019. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy halott hazassagban vergodtel es most jott valaki akitol megkapod a torodest es a figyelmet. Vigyazz! En is atestem ezen es nagyon rosszul is elsulhet. Egy elhanyagolt not a legkonnyebb felszednie egy pasinak. Te meg mar annyira ki vagy ehezve a szeretetre es a gondoskodasra hogy azt hiszed szerelmes vagy. De ez meg nem igazi szerelem legalabbis szerintem. En a 10 evel ezelotti enemnek akkor azt tanacsoltam volna hogy koltozek el a ferjemtol es kaparjam magam ossze a padlorol, talaljam meg ujra onmaga es utana elvalik hogy jon-e mas az eletembe es elvalunk, vagy akar valtoztatni a ferj is es helyre hozzatok a hazassagotokat.
2019. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már rég nem házasság. A hiányt meg előbb-utóbb kitölti valami, nem meglepő, ha beleszerettél másba. Ideje válni, nem értem min gondolkodsz igazából!
2019. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Meddig volt jó a házasság, ha jó volt egyáltalán? Mikor romlott meg és miért, ezt általában mindenki tudja, és érzi is. Lehet a régi emlékekbe kapaszkodva élni, hogy majd ugyanolyan lesz megint. És lehet is, de azért dolgozni kell mindkét félnek. Egyedül hiába húzod a szekeret.
2019. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Meg akarod játszani, hogy szerelmes vagy? Én voltam hasonló helyzetben és én nem tudom megjátszani.

11 éve vagyunk együtt, abból 7 éve házasok. Az utolsó 1,5-2 évben semmi szex nem volt már köztünk, de ez csak tünete volt egy megoldhatatlan konfliktusnak. Egyszercsak hopp, én is szerelmes lettem. Gondolom, neked is sikerült egy házas csávóba belezúgni. Ezek nagyon reménytelen helyzetek. Igazából már akkor tönkrement az egész, amikor elkezdődött. Naná, hogy a férjem is észrevette a szerelmi bánatomat. Egyből vissza akart kapni, gondolhatod. 11 évig hitte azt, hogy a kutyának se kellenék és érte egy kis meglepetés. Mindent megkaptam tőle, ami 11 év alatt hiányzott. Csak az volt a gond, hogy abban az időszakban ez pokoli rosszul sült el. Nem tudom más hogy van vele, de ha szerelmi bánatom van, és megfogja valaki más a kezemet, akkor fizikailag fáj, hogy nem annak a keze, akit szeretek. Annál már sokkal jobb, ha nincs senki, aki rá emlékeztető helyzeteket teremtene. Olyankor hagyjanak békén. No hát a férjem nem hagyott. Kb. 2 hónapig iszonyatos energiával eltűrtem az ostromot és még úgy is tettem, mint aki ettől boldog. Ez leginkább azért volt, mert van egy kisgyermekünk, aki hihetetlen boldog volt ettől a változástól, állandón rácsodálkozott, hogy apa megfogta anya kezét, stb. Az a boldogság, amit a szemében láttam, az tett engem is boldoggá. De mivel nagyon fájdalmas volt nekem az egész, 2 hónap után megmondtam, hogy hagyjon békén végre. Nem volt ez részéről sem szerelem, csak birtoklási vágy. Lett volan ideje bőven minderre, a kapcsolatunk elején annyira boldoggá tett volna vele, de a legolcsóbb muskátlin kívül soha semmit nem kaptam tőle, étterembe is max. akkor vitt volna, ha más kifizeti helyette és sorolhatnám...De nem ezekre mentünk rá, csak egyszerűen úgy voltam vele, ha 11 éven át nem voltam méltó vörös rózsacsokorra, akkor köszönöm szépen, de már nem kérek, főleg nem akkor, amikor már mást szeretek.

Mivel leállítottam és végre már szex sincs köztünk közel 3/4 éve, én így el tudnék éldegélni vénségemig. Volt egy év, amíg megőrültem a szexhiánytól és úgy éreztem, a házasságom útjában áll annak, hogy megtaláljam a hozzám való férfit. Aztán rájöttem, hogy ugyan már. A hozzám illő korosztály házas, az elváltak közt meg kis eséllyel fogom megtalálni a nagy szerelmet, ha akkor sem találtam, amikor még a korosztályom közel 100%-a családalapítás előtt állt. Majd lesz valaki, akivel összejövünk azért, hogy legyen kihez szólni és nagyjából ennyi. Max. a fiatalabbak közt lehetne keresgélni, de nem fair dolog magad mellé kötni valakit, akinek már úgyse fogsz szülni, másrészt azoknak is max. átmeneti megoldás leszel. Persze-persze, vannak kivételek, de ez a nagy általánosság és teljesen felesleges felbontani azért egy házasságot, mert azt reméled, hogy majd akkor részed lesz a nagy szerelemben. Te leszel persze szerelmes, meg ingyen lyuk nagy számú férfihordának. Ez a legvalószínűbb. Oké, még az is lehet, hogy a szőke/barna herceg csak arra vár, hogy kilépj a húspiacra, de hacsak nem vagy extra jó nő, ne akarj versenyre kelni a 20-30-as korosztállyal. Szóval a házasságodnak nem sok értelme van, de abban nem reménykednék a helyedben, hogy mástól megkapod azt, amit ő nem ad meg.

2019. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Az egyik fél az évek során nem sok törődést kap a másiktól, magáról kell gondoskodnia" - ez mit jelent? :) Csak te viszed az egész háztartást ő meg üldögél és kritizál?

Libidó csökkenése (amit ki lehet vizsgáltatni!) ellenére lehet valaki szerelmes a másikba. Nőknél meg elég gyakori, hogy a libidó csökkenését a "nem csak a szex miatt szeretlek" gyöngédség, udvariasság hiánya okozza.

Persze egy házasság romlásában mindkét fél ludas, de mivel a másikra paranccsal vagy panaszkodással nem, csak indirekt tudsz hatni, érdemes körülnézni önmagadnál, min kellene vagy min tudsz változtatni. És nagyon fontos, hogy legyen időtök egymásra, ha az kell, minden hétre tűzzetek ki valamit, amikor pl. csak sétáltok egyet. 15 év alatt, ha nincs rendszeres kommunikáció, simán lehet, hogy csak azt hiszitek a másik ilyen vagy olyan, miközben már nem is ismeritek.

2019. márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!