Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet úgy házasságot kötni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy házasságot kötni hogy a nő nem tekint férfiként?

Figyelt kérdés

El akarom jegyezni a párom de minap közölte 4 év után velem hogy nagyon szeret nem akar elveszíteni stb de azt tudnom kell hogy ő sose tudott rám férfiként nézni. Olyan típus vagyok aki messze áll a férfitől de hogy nem ez a lényeg és szeret....

Érdemes így házasságot kötni?


2019. márc. 12. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a barátnőd defektes. Én inkább emiatt aggódnék. Ha nem tekint férfinek hogy szerelmes beléd? A nőknél ez alap követelmény az érzelem kialakulásában. Tudati szinten nyilván a hollywoodi filmek férfiai lebegnek előtte ikonként. Magyarán állomvioágban él. Összekötnéd az életed egy ilyennel?
2019. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bence_ ***** válasza:
100%
Te érzed de mi van ha egyszer szembe jön egy férfi?
2019. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nem lenne jó ötlet kérdező.

32/f

2019. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Beszéljétek át mégegyszer, hogy ezt pontosan hogyan is értette. Az én párom sem az a tipikus macsó férfi, de attól még alig várom, hogy összeházasodjunk.

De ha nőként tekint rád, akkor ne kérd meg:)

2019. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Állítólag jött már férfi az életébe de engem akar. Azt mondta annyira kötődik hozzám hogy nem akar elveszíteni
2019. márc. 12. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kijelentése több, mint elég indok lenne a kapcsolat befejezésére és biztos, hogy lerombolná vele az önbizalmamat is. A helyedben biztos, hogy nem jegyezném el. Most még könnyen odébb állhatsz és kereshetsz olyat, aki megérdemel.
2019. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bence_ ***** válasza:
Könnyebb neki ha te szakítasz vele, ha meg nem akkor megmaradsz tarcsiba..
2019. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pupusz ***** válasza:
Az attól függ, hogy ki lesz közületek a menyasszony...
2019. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom ezt értelmezni. Én sem azért szeretek bele valakibe, mert erős, határozott és fel tudok nézni rá (ilyeneket szoktam hallani más nőktől általában), hanem más erényeket keresek a páromban, de sosem érezném úgy, hogy ezt be kell jelentenem neki, mint valami rossz hírt. Kb. úgy hangzik, mintha ő annak _ellenére_ kötődne hozzád, hogy ilyen vagy, de egyébként nem ilyen lenne számára az ideális kapcsolat.
2019. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Derwer ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy az ő szótárában ez azt jelenti , hogy nem vagy alfa hím? Aki mindenkit lehengerel mint James Bond?


Ettől függetlenül azért elég szar húzás tőle.

2019. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!