Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiúk! Miért tesz valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért tesz valaki ilyet? Mit érezhet egy ilyen ember?

Figyelt kérdés

23-évesen házasodott meg, nagy lagzi volt templomi kórussal, ELTE zenészekkel, stb... hitelből. Nem mondanám őket érzelmes embereknek, sokkal inkább a pillanatnak élnek így is jöttek össze a férjel.

A szex volt a legnagyobb mozgatórugója az életüknek. Ennek már 4 éve. Kb. 2 évvel ezelőtt kezdődtek a problémáik. A csaj beteg lett, pontosabban egy hosszan gyógyuló sérülése lett, és valószínűleg erre ment rá a kapcsolatuk. Nem vitte dokihoz, nem segített a háztartásban.. A csaj külön költözött a pasitól. Pontosabban 150 km-re az anyjához. A csávónak fel se tűnt hogy nincs otthon a neje. Kb. eltelt már 3 hónap mire felhívta hogy mik a szándékai. A csávó közölte, hogy neki mindegy. Egy ideig próbálták megoldani a kapcsolatukat, de már egyiküket sem érdekli. A barátnőm néha még várja, hogy felhívja hogy menjen haza vagy szeretné megoldani, megbeszélni, de a pasi nagyon közömbös.


Kb. 1 hete utaztam az ország másik felébe. Ott megálltunk egy benzinkúton, és láttam a fickót a neje egyetemista barátnőjével. Kávéztak, fogták egymás kezét és smároltak. Először gondoltam csak összetévesztem, de sajnos nem. Mikor észrevettek mindketten, akkor lefőttek. Én nem köszönve kimentem a kútról. A pasi utánam jött és kérlelt, hogy ne mondjam el a barátnőmnek.

Elmondtam neki, hogy én ezt nem értem, nekem ez magas. Akkor miért nem adja be a válási papírokat, vagy mondja meg a bnőmnek hogy ne várj a hívásomra és hogy vége. Erre annyit mondott, hogy nem akar elválni, de olyan nehéz lett az élet vele. A betegsége miatt!!! Ami kb. 3 hónapig tartott, és addig nem szexeltek. De ha segít neki, akkor hamarabb felgyógyult volna, főleg ha látja, hogy tényleg támasza a pasi....


Sajnos nem tudtam mást tenni, felképeltem. Nem kellett volna, mert ez engem minősít, de egyszerűen nem tudom megérteni, hogy lehet valaki ilyen idióta.


Még halogatom, hogy elmondom e, mert állítólag beszéltek a héten. nem szeretek mások dolgába beleszólni, de ha összevesznek és a fejéhez vágja, hogy én is tudtam a titkát, akkor bennem is csalódik. Azt nem tudom már hogy viselné....


Fiúk! Mit érez az ilyen ember? Miért tette és miért ilyen önző?

Komoly válaszokat várok! Ha nem fog tetszeni az igazság, azt sem pontozom le!


2019. márc. 9. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a barinodnek.
2019. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám a barátnődnrk, akkor be tudja adni a válókeresetet. Gondolm, arra vár ,hogy hátha.....

Ne várjon hiába, ez a pasi egy nagybetűs phasz.

2019. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvette a barátnődet a rendszeres szex reményében. Abban szünet keletkezett, ami őfelségének nem volt az ínyére, így belesza.rt az egész házasságba is. Most derült ki a valódi mozgatórugója.Az ilyen lényt minél előbb ott kell hagyni.
2019. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kérdező. Ez egyszerűbb a pofon ál is, amit adtál. Ahogy mondtad, a szex tartotta össze ezt a kapcsolatot, azon kívül semmi. Ahogy a barátnőd hapsija, úgy a barátnőd is a nemiszervén kívül nem tett a dologba az égvilágon semmit. Ennek fényében a felháborodásod is érthetetlen.

32/f

2019. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha a kérdező is tudott róla, pedig nem is az ő élete, akkor a barátnő is tudta nagyon jól és valszeg szart az egészbe, csak házassága legyen. Szólj neki szerintem is kérdező.

32/f

2019. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!