Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nagyon megbántott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nagyon megbántott. Azt mondta nem érdekli, hogy beteg vagyok. Miért mondhatta?

Figyelt kérdés
A 4. közös gyerekkel vagyok terhes, van egy felnőtt fia, aki velünk lakott. A fiú bántott engem, elköltözött. A férjem szerette volna, ha visszajön, én nem. Meg is mondtam neki. Dolgozok, nagyon fáradt vagyok a gyerekek mellett. 2 hónapja volt egy műtétem, rákot diagnosztizáltak. Mondtam neki, hogy most nyugalomra van szükségem, nincs türelmem a nagyfiú dolgaihoz. Erre nondta, hogy most őt nem érdekli, hogy beteg vagyok. Meg milyen az is, hogy állandóan fáradt vagyok és menni is alig bírok. Amúgy segít munka után. Szinte minden nap ő főz, de most nagyon kétségbe vagyok esve. Olyan néha, mintha tudomást sem akarna venni a betegségről. Mindig azt mondja, hogy nem akar róla beszélni.
2019. márc. 8. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen férjtől óvjon minden nőt az isten!

Egy szemernyi empátia nem szorult belé.Lehet, hogy otthon is csak azért segít be, mert felfogta, hogy úgysem bírnád megcsinálni és nem akarja úgy hagyni.A fia neveletlen, tiszteletlen.Minek kellett neked ez az alak?

Nem lenne neked jobb, ha visszamennél a családodhoz? Ott nem kapnál több támogatást? Meg kéne szabadulnod tőle.Az ilyenek nem szoktak megváltozni.

2019. márc. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar róla beszélni, tehát a tagadási fázisban van. De ennyi van csak mellette, amit fel tudok hozni.

Azt pedig pontosan tudtad milyen ember, ő nem most változott meg. Ennek tudatában vállaltad a negyediket, aki biztos, hogy nagyon boldoggá fog tenni a másik hárommal együtt. A házasságod pedig ilyen. Ahogy idáig.

2019. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Te írtál ki kérdést, hogy a férjed szerint nem szereted a fiát? Te mit szólnàl ha az egyik gyereked elzavarná? Neki egyik se különb a másiknâl, ő az apjuk.
2019. márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ki azt.
2019. márc. 8. 08:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy.

Felesleges nagyon belemenni a dologba, szóval csak annyit írok, hogy a párod igazat mondott,sőt, gondolom magát tekinti az egész szituáció áldozatának.

Próbálj a gyerekeidből erőt meríteni inkább.

2019. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Különben a kérdésedben ott van a válasz.Nem akar tudomást venni a betegségedről,nem akar szembenézni a valósággal,ez egy önvédelmi mechanizmus.Hirtelen ez jutott eszembe,amikor elolvastam a kérdésed,de az is lehet,hogy tévedek,és valóban nem érdekli ( habár ezt kétlem) .Jobbulást!
2019. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Talán nem mer belegondolni, hogy mi lesz, ha rosszabb lesz állapotod, így inkább tudomást sem akar venni róla, ahogy az egyik előttem író írta. Szerintem ezt nem bunkóságból, hanem inkább félelemből teszi..
2019. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A legfontosabb hogy magadban találd meg az okát ami miatt kialakult nálad a betegséged!

Ne másokra mutogass hanem először magadban keress.


A betegségről tényleg nem érdemes a szükségesnél többet beszélni. Mert aminek plusz figyelmet adsz azt kapod vissza.


Inkább azt lásd hogy milyen rendes a férjed hogy nem esik össze a betegséged hallatán hanem ennek ellenére is csinálja a dolgát.


Az hogy szeretnéd hogy érdekelje a te betegséged is azt mutatja hogy valamit rendezned kell magadban.


Pl. amit a fiával csináltál? Gondolj bele hogy mit szólnál hozzá hogy ha a férjed kijelentené hogy egyik gyerekedet nem hajlandó megtűrni itthon és mennie kellene? Mennyire volna fair veled és a családdal?

2019. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, voltam ugyanebben a helyzetben betegség terén és hidd el. 100%-ra mondom hogy nagyon meg van ijedve, a hétköznapi dolgokba menekül, felnagyított problémákba hogy ne kelljen tudomást vennie a betegségedről mert nagyon fél tőle! Van olyan típus aki nem tud erről beszélni de nekem sokat elmond hogy csinálja helyetted a házimunkákat, ő ezzel mutatja ki az érzéseit! Én így gondolom, én is ilyen vagyok/voltam akkor!
2019. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Félreértitek, nem én akartam, hogy elköltözzön a fia, nem dobtam ki. A fia akart elköltözni. Sokáig mondtuk neki, hogy ne menjen, könnyebb neki, ha velünk lakik. Volt egy veszekedés, ami után elköltözött, ő nem akar visszajönni, nem szeret velünk lakni. A férjem ragaszkodik ahhoz, hogy visszajöjjön. Azóta már mondtam neki, hogy jöjjön, de nem akar. Megértem a férjemet, aggódik a fiáért, de szerintem nem jó, ha ráeröltetjük, hogy jöjjön vissza, ha nem szeretne.
2019. márc. 8. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!