Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazasok! Milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazasok! Milyen gyakran nezegetitek az eskuvoi fotoitokat kulon es egyutt?

Figyelt kérdés
Utolag, mennyi jelentosege volt az elkeszitesuknek?
2019. márc. 3. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok házas, de a szüleim esküvői fotóit mindig megnézem. Nagyon szeretem... sőt egyet ki is nagyíttattam a falamra...

nekem baromi sokat jelent... a gyereknek.

2019. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van jelentosege, ha eskuvo elott allsz, ne a fotoson sporolj. Nekunk kapasbol 4 kep van kint a lakasban, a munkahelyi gepemen is az van es evente megnezzuk oket. 2 eve hazasodtunk.
2019. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előkerülnek, vetünk rájuk pár pillantást. Mi nem igazán csinálunk semmiről felvételeket. Mindig a mának élünk.
2019. márc. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egymagam gyakran visszanézem. A férjem nem tudom, de szerintem ő is néha-néha megnézegeti őket, volt már, hogy pont "rajtakaptam" :) Együtt nem nagyon szoktuk, max ha valamelyik a sok közül egy adott pillanatban megragadja a figyelmünk, akkor elmeséljük a gondolatainkat róla egymásnak, nosztalgiázunk kicsit, és akkor így gyorsan átpörgetjük együtt. Pár képünket előhívattuk és kiraktuk a falra, ezeket minden nap látjuk :)


Én örülök neki nagyon, hogy sok jó fotó készült. Aminek kisebb jelentősége van, az a videó. Az esküvő után egyszer megnéztem, mert akkor még érdekelt, de azóta nem. Lehet, hogy idővel majd visszanézem még, de a képek jobban tetszenek valahogy :D

2019. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem 13 év alatt egyszer sem nézte meg, sem egyedül, sem velem. A videót sem. Én kezdetben sokszor megnéztem, mostanában már nem. Néha, ha a kezembe akad, rápillantok, de már semmit nem jelent. Ép válás előtt állunk
2019. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha nem jutott egyikünk eszébe sem programként megnézni. Néha pakolásnál előkerültek vagy ha a gyerekeknek mutattuk valami miatt, szóval 12 év alatt kb. 4x, akkor persze jókat mosolyogtunk rajta meg sóhajtozunk, hogy hajaj de megöregedtünk. :)
2019. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktuk nézegetni pedig tök jó képek. Igazából nem nagyon jelent semmit nekünk, ahogy a házasság sem változtatott semmit a kapcsolatunkon. Buliztunk egy jót és annyi. Van kint 3 vagy 4 kép a legjobbak közül, ami mellett napi szinten elmegyünk meg megnézzük, de ennyi. Maguk a képek semmit nem jelentenek nekünk. A beállított profi fotók legkevésbé. Azokat amiket a vendégek készítettek sokkal szivesebben nézem. Az asztalon táncolós, meg egyéb hülyeségek, a lagzi képei ezerszer többet jelentenek.
2019. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 éve házasodtunk, az esküvőnk után egyszer megnéztem őket, azóta egyszer se szedtük elő, se együtt, se külön. Más képeken se szoktunk nosztalgiázni, általában belekerülnek egy albumba és évekkel később rácsodálkozok, hogy jé, ez is itt van, olyankor átpörgetem őket. Fotósunk nem volt amúgy, a barátaink készítették az összes fotót, de ha profi készítette volna őket, ugyanúgy nem nézegetnénk, kidobott pénz lett volna.
2019. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi idén leszünk 8 éves hàzasok.:) A nappaliban alapból van kint 2 kép az esküvő napjàról. Az egyik a hàzassàgkötőben készült, a màsik az az utàni éttermi ebéd közben. A többit a hàzassàgi évfordulónk közeledtével szoktuk nézegetni de nem együtt. Mindkettőnk telefonjàn és laptopjàn ott vannak a képek, én is volt, hogy " rajtakaptam" a férjem, hogy nézegeti, vagy simogatja a karikagyűrűjét.

Mindketten szeretünk visszagondolni, nosztalgiàzni. Nagyon szép emlék:)

2019. márc. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!