Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakítotok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítotok a párotokkal akit szerettek, nézegetitek facebookon? Nyomoztok utána?

Figyelt kérdés
Én most szakítottam 2év után és nagyon fáj, de sajnos már nem olyan volt mint azelőtt mindig bántott érzelmileg , semmi önbizalmam de a szakítással nem szakadnak el az érzések.. fáj hogy most biztos lányoknak írogat , és örül hogy szabad , ti hogyan teszitek túl magatokat? Mivel vigasztalódtok?
2016. jún. 2. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Várom hogy elmúljon, minden szerelem elmúlik... :)(keserédesmosoly)
2016. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak ne fájna belül ennyire:'(
2016. jún. 2. 20:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nezegetem, csak rontana a helyzeten...
2016. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igaz, csak ilyenkor kíváncsi vagyok hogy csajozik e vagy sem, kiír e valami idézetet, vagy szidó szöveget, mert ez meghatároz hogy kivel voltál együtt , csak hát még rosszabb ha kukkolod:/:D
2016. jún. 2. 23:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Az exem azt mondta ő naponta nézegetett hónapokig.


Én az adatlapjára sem néztem mióta fél éve elváltak az útjaink :D


22/F

2016. jún. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Könnyebb feldolgozni, ha nézegetem, és majd idővel megunom (vagy nem)*. Viszont, amint abba hagyom, akkor még mindig valami fura érzés fog nyomasztani belülről, lehet idővel már az exemre sem fogok gondolni, holott ő lesz ennek a rossz érzésnek az oka.


Statisztikák szerint másfél évig tart kiheverni egy kapcsolatot. Én már azt hittem, hogy sohasem fogom feldolgozni, az igaz, hogy naponta többször láttam másfél évig, de most, hogy már nem látjuk egymást, (ki tudja, fogjuk-e még), sokkal nyugodtabb vagyok.


*ha nem unod meg, akkor kezdj el mással foglalkozni. Említetted az önbecsüléseddel/önbizalmaddal való gondokat, hát akkor kezdd el építeni (ne facebookos képek posztolgatásával).

2016. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát úgy döntöttem erős leszek és nem nézem mert csak elgyengülök és mégjobban fájni fog:( tudom hogy szándékosan bejelöl vagy kedvel olyat akit gyűlöltem és feltekeny voltam ra kapcsolat alatt:/
2016. jún. 4. 10:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem függeszted fel a facebookodat? Az a legegyszerűbb megoldás. Bármikor visszakerülhetsz bejelentkezéssel a profilodba, és minden olyan, mint a régi, csupán másoknak nem fogsz megjelenni sehol sem. Tegyük fel 1 hónapra felfüggeszted és addig valamit önmagadért csinálsz.
2016. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*mármint addig nem fogsz megjelenni másoknak, amíg fel van függesztve a profilod.


Elnézést.

2016. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert sok ismerősömmel tartom a kapcsolatot, ha épp nem tudunk élőbe találkozni, de letiltottam az illetőt így ha akarom ha nem, nemtudom nezegetni
2016. jún. 6. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!