Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen jó volna ha minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó volna ha minden nő így gondolkodna és cselekedne?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 24. 07:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Jo lenne legalisan felredugni nem?

Akkor gondolom ez forditva sem baj, kedves himringyo baratunk.

2019. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Te is megleped a nejed ugye egy barátnos, félre dugos egzotikus nyaralassal.
2019. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Keress egy olyat, aki csak a pénzed miatt van veled, és őt se fogja érdekelni, hogy kivel dugsz. Még örül is neki, hogy nem neki kell, ő meg addig költi a pénzed.

Thaiföldre ki megy? A pedofilok meg a melegek. Lehet, hogy nem véletlenül küldte pont oda.

Legfeljebb HIV fertőzést kap. Nem nagy ügy.

2019. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Aha, és ezt a férfioldaltól is el lehet várni?


Tévedésbe ne ess, a férfiak is szeretik "birtokolni" a párjukat, talán jobban mint a nők...


A cikk főhősnője menőnek akar tűnni, de olvasva a sorok között hamar leesik, hogy zavarná a megcsalás ténye, ezért nem akarja hallani, és csak reménykedik benne, hogy a kedves férje nem kúr félre...

2019. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Kétszer is elolvastam, de egy pici gondot nem találtam benne.

Igaz nem Thaiföldre, de mis is eljárunk külön-külön. Az is igaz, sok ismerős ezt furcsállja. Jó kapcsolat alapja a teljes bizalom. Aki csalni akar, annak elég a másik utcába keresni erre nőt/férfit. Ahhoz nem kell elutazni.

2019. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Több, mint gyanús. Akinek belefér egy kósza numera, annak már tuti volt szintén egy kósza numerája, vagy tervezi.

Egy barátnőmet is egy thai csirkével csalták meg, üzleti úton...

2019. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Én is elengedném. Furcsa, hogy ennyire nagy dobra van ez verve. Aki akar, az megoldja a megcsalást, nem kell ennyire messzire menni.

A férjemnek van egy barátja, aki minden évben egyszer azt hazudja otthon, hogy munka miatt utazik el pár napra. Valójában egy horgásztóra megy a barátaival, isznak, beszélgetnek, jól érzik magukat. Semmi rosszat nem tesznek, csak kikapcsolódnak. Az asszonykája azért nem tudhatja, mert agyvérzést kapna, ha megtudná, hogy a férje jól meri érezni magát, meg biztos nőzni fog.

Ez nem a hosszú házasság titka, szerintem.

2019. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

A cikk felével egyet értek. Nem kell összenőni. Igen is tessék külön-külön elmenni szórakozni, barátokkal ide-oda. Valóban sajnálom azokat a nőket és férfiakat akiknek azért is hisztizik a párjuk, ha megiszik egy kávét nélküle néhány baráttal.

De egy normális kapcsolatba nem fér bele a kóbor numera. Aki szereti a párját az egyébként sem hajlik ilyenekre. Elmegy szépen Thaiföldre, bulizik meg szórakozik, de egy egyéjszakás thai prosti miatt nem fogja elcseszni a kapcsolatát. Aki szereti a párját annak ez egyébként is ki van zárva, fizikailag képtelen rá.

Szóval igen, tessék egymást szabadon engedni és nem összenőni, de ez nem azt jelenti, hogy hagy kúráljon csak fűvel fával, te úgyse tudsz róla.

2019. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

A feleseg jofejkent szerette volna feltuntetni magat, valojaban mar nem tud mit kitalalni h feldobja a hazaseletet. 2 het thaifoldi nyaralas helyett elmehettek volna kozelebbre a ket gyerekkel negyesben egy hetre.

Eleg draga prostizast valasztott imadott ferjenek. Nyilvan apunak orok emlek.Kerdes h ezzel meg lehet tartani valakit?


Rogton mas szajize lenne ha 2 het utan a ferje bejelenti h annyire bejott neki h koszoni inkabb ott marad.

2019. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Ó én ilyen vagyok. Felőlem mehetsz ahova akarsz, csak tarts el. De a színed se lássam- fejelésre még jó lehetsz <- ezt fogják rólad gondolni ha ezek a vágyaid ;). Csak szerintem te nem erre vágysz. Hisz ez azt feltételezteti, hogy ilyen feleséget akarsz, akkor magyarul te egy fantomot képzelsz el, aki békén hagy de azt te nem szereted semmit nem akarsz tőle. Ha szeretnéd ugyanis, megsèrtődnél arra hogyha a szerelmes azt mondaná kúrogass csak (ő leszarja)... ;)
2019. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!