Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Hogyan lenne jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan lenne jobb?

Figyelt kérdés
Férjemmel egyre rosszabb a kapcsolatunk,úgy érzem teljesen elhanyagol. Mióta megszületett a kislanyunk egyáltalán nem tekint rám nőként. Sokszor olyan durván szól vissza ha elmondom mi a bajom. Alig segít be valamit a háztartásba, szinte mindent én csinálok 5 hónapos baba mellett. Mikor kezdődik a fogzás van hogy több mint egy hétig semmit nem alszok de mikor megkerem hogy legalább egy nap vegye át, azzal jön hogy ő nem bírja. (persze a nőt senki sem kérdezi bírja e). Annyira más volt eddig nem tudom mi történt vele... Annyira akart gyereket is most meg semmi. Nagyon nem tudom mit csináljak nagyon elegem van főleg abból ahogy beszél velem. Elkezdtem gondolkozni hogy elválok, de nem szeretném hogy apa nélkül kelljen felnőnie a kislánynak arról nem is beszélve hogy nagyon szereti az apját. Mit tegyek?
2019. febr. 16. 12:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. febr. 16. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!