Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az szerintetek fog még változn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek fog még változni, hogy 36 évesen nem akarok nősülni, sem gyereket?

Figyelt kérdés
Édesanyám mindig azt mondja, hogy így nem lesz ki gondomat viselje öregkoromban, de én több okból sem szeretnék megállapodni. Ezt most itt nem kívánom részletezni, inkább az érdekelne, van-e, aki hasonlóan vélekedik.
2018. nov. 7. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kölök felnő, 16 éves lesz és úgy elfelejt mindent amit tettél érte hogy el sem tudod képzelni. Aztán ugyanott vagy 50 évesen hogy nincs senkid.
2019. szept. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem maradsz le semmiről. Követelőző nő, hálátlan kölykök, kell a halálnak.
2019. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja és 60 évnél tovább eszem ágában sincs élni. Inkább élvezem az életet nem érdekel a hosszú élet titka.
2019. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kpe válasza:
Én még csak 31 vagyok,de azt kell mondjam,hogy nálam elég kicsi az esélye,hogy ez az érzés változzon nálam. Sose vágytam feleségre,gyerekre. Ha most lennék annyi idős,mint te,akkor nem látok esélyt,hogy meggondolom magam ezzel kapcsolatban. Ha valakinek 40 évesen sincs családja,nagy valószínűséggel nem akar,vagy valamiért nem jött össze. Nem mindenkinek az az életútja,hogy 30 éves kor felett megállapodik. Nincs kőbe vésve,hogy ekkor és ekkor kell elköltözni,meg mindenféle elvárásoknak megfelelni. Élj úgy,ahogy neked megfelelő.
2021. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!