Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem kíván a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a férjem?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka annak hogy egy férfi nem kívánja a nőt?

2018. nov. 1. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos nem minden ferfi olyan mint az ismerösöd

raadasul nem vart gyerek,

szo szerint ugy tunik h haragszik a felesegere a gyerek miatt

meg felszedett par kilot mert terhes es nem akar hozzaerni

akkor szerinted minta apuka lesz???

2018. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Szeretem a férjem de ugye mint írták a férfiak vizuális természetűek,így nem áltatom magam.Nem hinném, hogy megcsalna.Látom rajta hogy valami nem klappol ezért is kerestem a kérdésre a választ úgymond megerősítésként.Ezt megkaptam, úgyhogy most várok 😊 majd megírom hogy jó vége lett-e a dolognak.
2018. nov. 3. 23:27
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem kaptad meg a választ, csak azt hiszed. Itt nem fogsz választ kapni erre a kérdésedre.

4. gyereknél ez már mind balgaság. Ha bármelyik igaz lenne, akkor már régebben szembesültetek volna ezzel a problémával.

Híztál te az előző 3 gyereknél is, akkor miért nem zavarta???

Biztos lehetsz benne, hogy más baj van. Vagy nincs is baj, csak te képzelődsz. Beszélj vele, nyugtasd meg, és akkor majd talán elmondja. Elsőre az anyagi gondokat hoznám fel, vagy azt hogy félt téged. Most nagyobb lakás kellhet, és rengeteg sok más dolog, amit nem tervezett, de meg kell oldania. És az is kérdés, hogy a férjed hogy érzi, hogy 100000%-ig biztos lehet-e abban, hogy az övé a gyerek. Nem az a fontos, hogy az övé-e, hanem az, hogy ebben ő is biztos legyen.

2018. nov. 4. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a nem várt gyerek a gond

3 is sok sztem rengeteg ido es penz ami termeszetesen mindent megér

de 4. gyerek?

O vszinu 3 gyereket szeretett volna.

es ugyerezte 3 gyereknek megtudott adni mindent

es most jon a 4.

Lehet ketsegei tamadtak h fogja birni

milyen elete lesz,lehet fejben tudja h reggeltig estig dolgoznia kell h a 4 gyereknek jovot biztositson.


Es teljesen ertheto.

Probal elzarkozni toled es a gyerektematol is

Ulj le vele beszelni kettesben es probaljatok megbeszelni mi a problema

2018. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

elég jókat írtak itt a végére,mert az egzisztenciális para a padlóra tud küldeni egy apát egy ilyen helyzetben,elég keményen és csak csöndben marja magát,de igazából nem veled van baja.

ha meg nem valami felső vezető a férjed 1-2 millás fizuval,akkor nem is alaptalan a félelme a jövőt tekintve 4 gyerekkel.

2018. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

3-4 gyerek nem sok! Inkább örüljünk nekik. ☺ Nehéz dolguk lesz, főleg most nagyon nehéz, de megéri.

Az meg egyenesen vérlázító, ha valaki gyerek ellen szól. Van aki nem alkalmas szülőnek (sem), de legalább nem bántanak másokat, akiknek még helyén van az értékrendük.

2018. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hú!13-as az irományod nem tudom hova tenni de azért a feltételezéseid aggasztóak.Igen tényleg kövér voltam ám lefogytam és a diétám közepén estem teherbe,sajnos 2× bevéreztem a 13. illetve a 15. héten teljesen eltiltott a dokim mindenféle mozgástól.Az 1200 kcal-ás diétámat pedig a dietetikus függesztette fel.Soha nem csaltam meg a férjem de ezt itt hiába bizonygatom...Választ kaptam a kérdéseimre.Ha elmúlik ez az időszak változtatok nem csak miatta hanem magam miatt is.Ezt megbeszéltük,tetszik neki az ötlet és segíteni is fog, hogy elérjem a célom ebben biztos vagyok.
2018. nov. 6. 06:42
 18/18 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem derült hogy terhes a Kérdező mindenki oltotta, most meg a férj a szemét 🤣🤣 Megértem szegény embert, egy rém álom lehetsz kérdező.
2018. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!