Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egyre több roma-magyar vegyesházasság van?

Figyelt kérdés
Én ezt látom főleg roma férfi magyar nő felállásban, de nem ritkán látok olyat is, hogy fehér férfi roma nővel van. 15-20 éve kb egyetlen ilyet se láttam. Változnak az idők...
2018. szept. 12. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Az én környezetemben ez nem jellemző.
2018. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Te szőke paraszt roma vagy?:D Azért bánt ennyire?:D Mert azok hiszik azt, hogy ha valaki török származású, az tuti roma. Holott csak ismerni kéne a történelmet, és tudni, hogy a török megszállás alatt mi volt, és máris nem romázná le azt aki nem az:D


Vedd elő a töri könyvet, biztos a szenilitásod teszi ezt veled:DD

2018. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
És evvel mi a gond?
2018. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Én környezetemben nem jellemző, egy ilyenről sem tudok, igaz diplomás, értelmes nőkkel vagyok körbevéve. A ház ahol régen laktam volt 1-2 ilyen lány, de azok tirpák gyökér rib_ncok voltak, szóval hívhatjuk őket fehér cigánynak. Melléjük tökéletes egy roma.
2018. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Én is azt látom, hogy egyre több a cigány férfi magyar nő páros.

Az a gáz vele, hogy a nő aljasodik le a férfihoz, nem fordítva.

Ritka az értelmes pár az ilyenek között.

Arról még ne is beszéljünk, hogy állatként bánnak a nővel, megy a csicskáztatás.

2018. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány ilyet láttam, abból is a felér tv-n keresztül valami celeb dubajozó retek, pedig Pesten élek születésem óta. Általában ritka nagy k rva volt az összes, még a prostik is kiírják, hogy romát nem fogadnak :DDDD
2018. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem jellemző, egyszer láttam a tescoban egy fehér, szemüveges nőt egy cigóval, kapta is az undorodott tekinteteket. De ott valami nagy lelki defekt lehet, aki ilyenre vetemedik, még a k_rvák sem válallják be a cigányokat.
2018. szept. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Jó lenne, ha nem írnál ki napi szinten provokáló kérdést a romákról, akkor sem fog nekünk jobban kelleni a romák.


-csúnyák, nem helyesek

-ízléstelenek

-primitívek, bunkók, tanulatlanok, nem tudnak viselkedni

-egyik legkissebb átlagos farokmérettel rendelkeznek a világon

-társadalom lenézi azt, aki összejönne velük..


... és még lehet sorolni

2018. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tapasztalok ilyet. Se a faluban ahol születtem, se a városban ahol most lakok. Amiről tudok, ott azért kellett a magyar pasi, mert a házát, földjét, pénzét akarták elszedni tőle. Sikerült is amúgy. Hogy hogy vetette el magát vele az a cány pitsa, az a mai napig nem derült ki.
2018. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én is max olyan nőket látok cigány pasival, akik fehérként is pont azon a szinten vannak, mint ők. Értelmes, normális nőt én még az életben nem láttam vegyes kapcsolatban. A körülöttem lévő férfiak zömének is az a véleménye, hogy esze ágába nem lenne bedugni a farkát egy cigány nőbe, nemhogy felvállaltan kapcsolatban lenni vele.

(Bocs, tudom, vannak normális romák is, de legyünk őszinték, marha ritka)

2018. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!