Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Férjek azt hiszik, a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Férjek azt hiszik, a házasság szerelmi alapon jön léte, feleségek tudják, hogy ez csupán üzleti társulás"?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Tényleg így lenne?

2018. szept. 9. 09:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%

Attól még, hogy szerinted általános, nem az. Pont, hogy a férfiakra jellemző ez, csak nem a kávèfőzőre fáj a foguk, hanem az elktronikai berendezésekre. És a végsőkig elmennek, hogy minél kevesebb gyerektartást kelljen fizetni a saját gyerekükre. (Családvédelemben dolgoztam, bp-en amúgy, de nem hiszem, hogy vidéken más lenne a helyzet). A fèrfi lakása vagy közös lakás sosem lesz jogilag a nőé... ez urban legend. Max annyi, hogy nem adhatja el a ffi a közös lakást a gyerekek feje felől, ha a nő nem akarja.

Amúgy meg a házasság/együttélés valóban üzleti társulás is.

2018. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
hát persze. minden nő üzletből házasodik, és minden férfi szerelemből. :D ha ezt beveszi a kutya, megdöglik...
2018. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
Sajnálom azokat, akik csak ilyen esetekkel találkoznak. Az én környezetemben nem ez a jellemző. Sokféle emberek házasodnak és a válásuk is sokféle. Van amikor a nő, van amikor a férfi fordul ki magából, de nagyon váláskor. Nem lehet általánosítani. A legtöbb ismerősöm pedig normálisan vált. Gyorsan megegyeztek a vagyonuk felett és elváltak. Olyat is ismerek, hogy a felnőtt gyerekeiknek ajándékozták a teljes vagyont, majd beadták a válást. 1 hónap múlva már szabadok voltak mind a ketten (ennyi idő kellett, hogy átfusson a bíróságon).
2018. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

Hülyeség...

Végrehajtàsi ügyszakban dolgoztam bírósàgon. Hegyekben àlltak a gyerektartàsi ügyek. Nem egyszer talàlkoztam is anyukàkkal akik ott sírtak, hogy a pasi menekül akàr külföldre is , vagy, inkàbb feketén dolgozik, csak hogy ne kelljen a gyereke utàn fizetni.

2018. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó: Azért mert addigra a nők annyira kizsigerelték őket, hogy még a gerincük is elveszett és emiatt menekülőre fogták a paraziták, akik csak megcsinálni tudták a gyereket, nemigaz?:) A kérdés komolyságához mérten akartam csapát mérni a józanészre:) Remélem sikerült:)


Ki mint él, úgy ítél. Bár a bírók kevesen vannak, azok is résrehajlóak, mint a nőgyógyászok:)

2018. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
27%
Általánosítva tuti nem igaz.
2018. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
Ez nincs így minden esetben. Biztos van persze ilyen is. De saját példa: én vagyok a nő, tehetősebb vagyok a páromnál (nem vagyunk a családommal milliomos, de nem panaszkodunk). Szóval nem a pénze miatt megyek majd hozzá... :))
2018. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
34%

A házasság minden esetben gazdasági társulás, az volt régen is, most is, csak most már megválaszthatod ( főleg nők esetében hangsúlyos ez), hogy kivel kötöd meg. A mi esetünk is kivétel, azonos családból, körülmények közzül származunk, a hazasságkötés idején egyforma csórók, bár akkor én kerestem a többet. Azóta van lakás, autó, gyerek és a gyedem az elérhető maximum. Ha válnánk sem tudnám és akarnám kiforgatni mindenéből a férjemet. A gyerektartást elvárnám, hisz kettőnké a csemete, de nem esnék hasra, gyerek bölcsi, anya vissza meló.


Ez a mindent elperel tőled amcsi szokás, mert ott lehet. Itt házasság előtti vagyonhoz ( pl. lakás, kilocs stb.) semmi köze a másiknak.

2018. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%
A nők annyira kizsigerelték őket...persze. Ès ezért a sajàt kölykeiken àllnak bosszút. Hagyjuk màr ...
2018. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
24%

A nőknek a pénz és a biztonság kell, a férfiaknak meg a szex. Az összes többi csak színpadi kellék. Aztán milyen érdekes az is, amikor a nők elkezdenek játszani a szex megvonással, hogy ezzel is ösztönözzék a férjeiket, hogy jobban húzzák az igát. A környezetemben, a munkahelyemen nagyjából ez a felállás. Aztán meg lehet sírni, amikor a férj lelép egy nővel. persze ő a szemét. Jól ki van ez találva.


Amúgy akkor is a nő a hibás, amikor hozzámegy a falu bikájához, mert meg akarja szerezni a legnagyobb trófeát. Egy férfi akkorát nem változik, hogy gondos családapából egy nőcsábász szemétláda lesz. Tehát hölgyeim, tetszettek volna körültekintően választani.

2018. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!