Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan ünnepeltétek az 1....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ünnepeltétek az 1. házassági évfordulót?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza érdekel elsősorban, akiknek fontosak az ünnepek, szeretnek rákészülni, kreatívkodni.
2018. aug. 15. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
elutazunk egy hosszú hétvégére
2018. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Kinéztünk egy jó kis éttermet és elmentünk egy romantikus vacsira. A barátomtól kaptam egy gyönyörű csokor virágot én meg adtam neki egy olyan kis kütyüt, ami tudtam, hogy tetszeni fog neki. Tudom, nyálas és sablonos, de nekünk tökéletes volt :)
2018. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Gyerek pelenkázással és etetéssel:DD
2018. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Ő hányt, én fostam egy vírus miatt... szóval inkább túlélni próbáltunk.


De másfél héttel utána elutaztunk a tengerhez, az már jó volt.

2018. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

10 eve elunk egyutt, 2015 decembere ota vagyunk hazasok, az elso hazassagi evfordulot elfelejtettuk mind a ketten, az egyik munkatarsam juttatta eszembe ra egy hetre, kuldott egy kepet, hogy de jo buli volt :)

A masodikon vacsoraztunk, a harmadikon babastol kirandulni megyunk par napra.

2018. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az esküvő helyszínén vacsiztunk. Sztereotipikus vagy sem, mi imádtuk.
2018. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sétahajóztunk (a Duna mellett lakunk), majd vacsiztunk és vissza hajóval haza a naplementében. Ezt csináljuk minden évfordulónkon, kivéve amikor épp terhes vagyok (így a tavalyi kiamardt és az idei is ki fog). 😊
2018. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy az összes többit (idén lesz a 7.:)) Ha hétköznapra esik előre szabadnapot kérünk, hétvégén persze nem. És abban az étteremben ebédelünk ahol az esküvőnk utáni ünnepi ebéd is volt.:) Kerek évfordulón majd, mint pl a 10., tortát is tervezünk számos gyertyákkal.:)

Minden évben megünnepeljük, ahogy a kapcsolatunk évfordulóját is (azt mozival és fagyival), mert az 1. randinkon is az volt a programunk. Saját hagyományokat teremtettünk ezekre az ünnepekre.:) Jó, mert nálunk a 2 évforduló közt csak fél év van, szóval 6 havonta ünneplünk évfordulót. Nyáron a kapcsolatét, télen a házasságunkét:)

2018. aug. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!