Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem teljesen elnyom, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem teljesen elnyom, már nem ismerek magamra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A házasság elött nagyon jó volt a kapcsolatunk, 7 évig jártunk mielött összeházasodtunk. Jól éreztük magunkat, mindkettönek jó munkahelye, barátok voltunk nemcsak szeretök. Mióta összeházasodtunk a dolgok megváltoztak, szültem 2 gyereket 4 7 évesek. Azóta nem csinálhatok semmit. Ö úgy képzeli hogy az én dolgom az otthon és a gyermekek nevelése. Szeretnék kicsit dolgozni menni hogy legyen önállóságom, kis saját pénzem hogy ne kelljen mindig neki adni de nem engedi. Szép autót vett amit vezethetek, neki is van de mindkettö az ö nevén. Ha veszekszünk és elmennék valahova vezetni, elveszi a kulcsot és közli velem hogy a kocsi nem az enyém. Semmi sem az enyém! Veszekszik és napokig nem szól hozzám. Szeretnék elmenni néha az egy barátnömmel aki van de nem mehetek mert ö singli és csak a pasik fognak ott lebzselni körülöttünk stb.. Egyedüli idö mikor a gondolataimmal együtt lehetek az amikor esténként elmegyek sétálni. Úgy érzem teljesen elvesztem önmagam. Úgy érzem depressziós vagyok, de ha terápiára mennék még arra is töle kéne pénzt kérnem.. Mert nincs senki más akivel tudnék beszélgetni ilyesmiröl. Szüleimmel nem mert több ezer km-re laknak és idösek, nem akarom hogy aggódjanak. Más nincs. Köszönöm ha végig olvastál.
2018. júl. 28. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van 10-es. Csak arra akartam utalni, h hosszútávon nem megoldás, ill. nem ez a teljes megoldás, ez csak egy lépcső, az első lépés. Olyan, mint megfogni a kilincset és kinyitni az ajtót. De, ezt a Kérdező is érzi.
2018. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot kell tegyél csak... Állj a sarkadra végre!
2018. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

6-ossal egyetértek. Én nem hagytam ott a munkahelyem, hiába akarta a férjem.De sehova nem mehettem, semmiben nem segített otthon, és érzelmileg is elhanyagolt.Amit a barátnődről írt, hogy vele csak pasiznál, ez is eszembe juttatja, hogy a volt férjem ezzel a szöveggel a saját mocskát takargatta, ő csalt engem.

Ne várd meg, egy ilyen ember mellett jönnek a testi bajok, teljesen tönkremehetsz. Keress munkát, és menekülj a gyermekeiddel!Akár haza a messze élő szüleidhez.

2018. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%
elkövetted azt a hibát amit én, teljesen kiszolgáltatott lettél neki. én férfi létemre ugyanígy ráfaragtam a feleségemmel. felépítettem 1 komplett közös jövőt, autók, lakások jöttek mentek. semmi dolga nem volt neki, semmibe nem kértem pénzt. gyerek nincs. elment dolgozni, gyűjtögette szépen a kis pénzét, s dobbantott, kb ugródeszka voltam. 9 évig eltartottam, s ez volt a hála... (természetesen mindenre van kifogása ilyenkor a másik félnek ugye...)
2018. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!