Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem teljesen elnyom, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem teljesen elnyom, már nem ismerek magamra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A házasság elött nagyon jó volt a kapcsolatunk, 7 évig jártunk mielött összeházasodtunk. Jól éreztük magunkat, mindkettönek jó munkahelye, barátok voltunk nemcsak szeretök. Mióta összeházasodtunk a dolgok megváltoztak, szültem 2 gyereket 4 7 évesek. Azóta nem csinálhatok semmit. Ö úgy képzeli hogy az én dolgom az otthon és a gyermekek nevelése. Szeretnék kicsit dolgozni menni hogy legyen önállóságom, kis saját pénzem hogy ne kelljen mindig neki adni de nem engedi. Szép autót vett amit vezethetek, neki is van de mindkettö az ö nevén. Ha veszekszünk és elmennék valahova vezetni, elveszi a kulcsot és közli velem hogy a kocsi nem az enyém. Semmi sem az enyém! Veszekszik és napokig nem szól hozzám. Szeretnék elmenni néha az egy barátnömmel aki van de nem mehetek mert ö singli és csak a pasik fognak ott lebzselni körülöttünk stb.. Egyedüli idö mikor a gondolataimmal együtt lehetek az amikor esténként elmegyek sétálni. Úgy érzem teljesen elvesztem önmagam. Úgy érzem depressziós vagyok, de ha terápiára mennék még arra is töle kéne pénzt kérnem.. Mert nincs senki más akivel tudnék beszélgetni ilyesmiröl. Szüleimmel nem mert több ezer km-re laknak és idösek, nem akarom hogy aggódjanak. Más nincs. Köszönöm ha végig olvastál.
2018. júl. 28. 12:06
1 2
 1/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Mivel szép szóval nem megy, ezért ideje komolyabban megszólítani a f_szfejet.

Amennyiben házasságkötés után lett vásárolva a kocsi, akkor az 50%-ban a tiéd is.

Hiába van az ő nevén. Te OTTHON DOLGOZOL, mint háztartásbeli. Ő pedig munkahelyen. Bármit is vesztek, 50%-a a tiéd jogilag.


Szóval mondd meg neki nyugodtan, hogy ha így akarja folytatni, akkor te szépen elválsz és a vagyon fele téged illett. Nem vagy hajlandó börtönben leélni az életedet.

2018. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy Budapesten élsz-e, de itt van ingyenes terápiára lehetőség, a Semmelweis klinikára még beutaló sem kell. De háziorvos biztos tud beutalót adni vidéken is, és akkor ingyenes.

Mindenképp javasolnám, hogy nézz utána ezeknek a lehetőségeknek, mert igen erősen bántalmazó kapcsolatban élsz, még ha fizikailag soha nem is bántott. Szakértő segítségre lenne szükséged, hogy ki tudj lépni ebből.

2018. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész az idő múlásával csak rosszabb lesz,ha nem teszel ellene semmit,mert akkor elfogja hinni hogy ő irányíthatja az életedet és megmondhatja hogy mit,mikor csinálhatsz. Ez a te életed, te döntöd el,hogy mit csinálsz. Egy kapcsolat/házasság sem ér annyit hogy elveszítsd a barátaidat és hogy depresszióba essél.
2018. júl. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szépen eléállsz és közlöd, hogy már a kicsi is óvodáskorú, tehát te visszamész dolgozni. Miért, mit fog csinálni, bezár? Megver? Akkor azonnal fel kell jelenteni, de ezt nem fogja megtenni, mert ő az érzelmi zsaroló típus. Igaza van az egyesnek, a házasság után szerzett vagyon közös, tehát ha nem akarja hogy elválj és vidd mindennek a felét, ne játssza az apukát és ne mondja meg neked, hogy a két kocsi közül egyiket sem viheted el, mert csak.

Pszichológus is kéne, meg ha váláson tűnődsz, egy jó ügyvéd. De először is menj el dolgozni, akárcsak valami gagyi melóba, mindegy, de legyen pénzed! És harcold ki a függetlenségedet. Mondjuk én egy ilyen embertől alapból válnék, de két kisgyerekkel azért az ember nem ugrál olyan könnyen. Ha szemétkedik, ültesd le, nézz mélyen a szemébe, és közöld vele, hogy neked is csak egyetlen egy életed van és ezt nem vagy hajlandó úgy leélni ahogy mások diktálják. Dolgozni akarsz és dolgozni fogsz. És a házimunkát majd szépen elosztjátok, mert nem lesz időd már mindenre. Két kisgyereket megszültél és elindítottál iskolába, óvodába, most te jössz.

2018. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, menjél el szépen dolgozni és sza...rd le, mit akar.
2018. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha, elmegy dolgozni, akkor sem lesz jobb. Max. fáradtabb lesz, még több felé kell megfelelnie. Akkor sem fogja az egyenjogúságát elérni, mert egy ilyen zsarnok még azt sem ismerné el, ha kétszer annyit keresne. Akkor is találna vmit, amit megszab, beszabályoz. Tudom sajnos, ilyenben éltem.

Szélmalom harc helyett válaszd magadat kedves Kérdező!

Hagyd el, az ő szemében te mindig alsóbbrendű leszel, itt csak a teljes elhatárolódás, válás segíthet rajtad.

2018. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Megvettek téged. Kérdés, hogy akarsz-e tulajdon maradni. Biztonságos ez valamilyen szinten:) Én mondjuk szeretem az izgalmakat:)
2018. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
4 es 7eves gyerekek ovisak es iskolasak, ergo nyugodtan kereshetsz munkat, nincs kit nevelni napkozben. Valahogy errol gyozd meg. Ha fix melohelyed van es meg mindig nem valtozik semmi,beadhatod a valokeresetet, a birosag neked fogja itelni oket.
2018. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Felfogtad, hogy lelki terrorban élsz?
2018. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
#6 ha nincs bevetel hova hagyja el? Miert? Legalabb 8eve nem dolgozik,szerinted melyik munkaltato fog egy egyedulallo anyaert kapkodni? Elso most a munkahely es az onallo anyagi hatter megteremtese,aztan minden mas.
2018. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!