Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni, ha a férjedde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a férjeddel kb. csak lakótársak vagytok?

Figyelt kérdés

Ha mindketten annyira fáradtak vagytok a nap végére, hogy nem közeledtek a másikhoz? Illetve egyik félről (részemről) van közeledés, mind érzelmileg (beszélgetés, miegymás), mind szexuálisan, de sokszor leráz, inkább mással foglalja el magát (szgépezik).

Honnan tudod, hogy van-e még annyi ebben a kapcsolatban, hogy vissza tudjátok hozni a régi szenvedélyt vagy már ez mindig ilyen lesz és vagy fogadjam el, vagy lépjek tovább?


2018. júl. 24. 09:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele az érzéseid. Programokat szervezni. Ha mindent visszautasít, akkor nincs ötletem.
2018. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha van akaratod, mindenben meg tudtok újúlni. Hol marad a játékosságod?
2018. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én már ezeken túl vagyok. Programokat is szerveztem, általában nincs hozzá kedve vagy azt kérdezi, hogy ,,ezt most miért kell vagy miért volna az nekünk jó?", nem érti, hogy a szórakozás lehet más is, mint lövöldözni a számítógépen.

Voltak ebből már viták korábban is, de akkor azért volt életünk, nem voltunk bulizósak soha, most sem arra lenne igényem, de pl. kirándulni vagy elmenni egy színházba v moziba, esetleg étterembe néha. Szerintem nem olyan dolgok, amiket nem lehetne teljesíteni.

De vagy arra hivatkozik hogy fáradt, de még csak egy filmet se nézünk meg soha együtt itthon (ahhoz ugye még el se kell hagyni a lakást), mert egyszerűen nem tudom rávenni.

Én már kezdek ebbe belefáradni.

2018. júl. 24. 09:21
 4/15 A kérdező kommentje:
*vagy egyszerűen tudomást sem vesz rólam, ha szólok, mert fülén van a fejhallgató.
2018. júl. 24. 09:22
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Inkább tedd fel azt a kérdést, hogy mi elől menekül bele a férjed a játékok világába/netbe.
2018. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ülj le vele beszélni, szépen és nyugisan. Milyen programot szeretne, mitől érezné jobban magát. Lehet, hogy egy kicsit te is erőszakos lettél, mert ő közönyös. Esetleg támadd le a zuhany alatt. Kommikáljatok.
2018. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Azelőtt is számítógépezett, de nem is konkrétan ezzel a van bajom, nyilván ha munka után ez kikapcsolja, akkor csinálja! De hogy most már nem is lehet hozzá szólni, mert annyira csak a játék érdekli, ez szerinted normális?

Én ezt értem, hogy sok a stressz a munkahelyen és ez egyfajta levezetés, de nekem is vannak stresszforrásaim, viszont a felgyülemlett feszültséget igyekszem máshogy levezetni, nem rávetíteni.

Abszolút nagy volt a szerelem a kapcsolatunk kezdetén, de úgy az idő múlásával egyre inkább kezdett kiüresedni, úgy érzem. Én próbálkozom és nem is szoktam szemrehányást tenni neki ezek miatt, csak egyszerűen borzasztóan rosszul esik, hogy annyira figyelembe vesz, hogy nem is szól hozzám.

Éjjel is sokszor kint alszik a nappaliban, mert én már 11 után lefekszem (ugye reggel kelni kell), de ő még gépezik tovább és olyankor csak ledől a kanapéra.

2018. júl. 24. 09:35
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

#5


ez nem feltétlenül menekülés. az ember könnyen függővé válik, már iszonyat sokan függenek az okostelefonjuktól is. szóval azok mind menekülnek valami elől?


vannak ilyen típusú emberek, akik nagyon otthonülősek, lusták.


a barátom ezt úgy fogalmazta meg, hogy "minek tennék energiát valamibe, hogy egy kis jót kapjak belőle, míg nulla energiabefektetéssel kapok "quick rewardot" a játékaimban"


reward=endorfin hormonok, lényegében.


ugyanezért nyomogatják az emberek annyit a telefonjukat, és ez nem azt jelenti, hogy veled van a baj, hanem a párodnak van egy függősége és lusta is hozzá.


mi megegyeztünk, hogy párszor igényelhetem, kérhetem arra, hogy programozzunk, mondjuk heti 1szer elmenni valahova, akár sétálni, fagyizni, kávézni, étterembe, erdőbe, stb.

és mondjuk ezenfelül közösen nézünk egy sorozatot, együtt eszünk és akkor beszélgetünk, stb.

és én hagyom neki, hogy játsszon, és például ha van programom, előre szólok neki, hogy elleszek 4-5órát, beszélhet a haverjaival, hogy ráér bőven akkor játszani.

2018. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha próbáltál változtatni és nem sikerült, akkor vagy elfogadod így, vagy kilépsz a kapcsolatból... Én mondjuk az utóbbira szavaznék.
2018. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

oh és próbálj ki valami újat, ami a szexet illeti.

bár nekünk problémánk nincs ezzel, de idővel nyilván kevesebb az intimitás, mint az első félévben. viszont látom barátomon, hogy felcsillan a szeme, ha szokatlan módon közelítek hozzá vagy éppen valami új kipróbálására buzdítom :)

vegyél valami szexi (akár bőr)ruhát, lepd meg!

2018. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!