Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha én és a párom meghalunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én és a párom meghalunk, de nem vagyunk házasok, akkor egy sírba temethetnek minket ettől még?

Figyelt kérdés
Vagy csak a házasoknak jár ez a kiváltság és simán együtt élni 30évet nem elég? Sok év után együtt és jó kapcsolat után persze (nyilván két embert akik köztudottan utálják egymást és rossz a kapcsolatuk,nem fognak egy helyre tenni).
2018. júl. 5. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifizetitek, akkor egy sírba temetnek. Aztán még ki tudja, hány embert temettek már addig oda... :-D Nem mindegy?
2018. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írjatok végrendeletet.
2018. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindegynek mindegy,reklamálni már biztos nem fogunk tudni akármi is lesz :D De mégse mindegy,mert sosem töltünk egymás nélkül egy napot se,és jó lenne ha ez akkor sem változna ha már nem élünk. Persze,ez még sokára lesz remélhetőleg..Csak arra voltam kíváncsi,hogy lehetséges-e ez. (nálunk az a szokás,hogy a férjet és a feleséget mindig egy helyre temetik,de mondjuk ha nem házasok,akkor a saját szülei sírjába mindenkit,de ez nálunk nem játszik)
2018. júl. 5. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt kérheted de nem tudom kell e érte fizetni vagy hogy hogyan működik de biztosan meg lehet oldani.
2018. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a temetkezés ugyanolyan üzlet mint bármi más.

azt csinálják meg és olyan módon amit kérsz és kifizetsz.

a legolcsóbb urnás téma 250-300 kiló körül van.

egy olcsóbb koporsós 900e-1 milla körül.

gyűjtsél rá ha ez fontos neked és akkor nem lesz kavarodás.

amúgy az egyiptomiak egész életükben a temetkezésükre spóroltak,szóval még csak nem is egyedi eset ez.

jah és ott nem volt házasság,meg vezeték név sem.

annyi volt az egész,hogy az udvarló elment a kiszemelt lány családjának a házához ajándékokkal.

a család kinézett aztán ha oké volt minden akkor behívták.

innentől övé volt a lány,mint egy feleség és mindenki annak is tekintette.

szóval nem para ha más a nevetek.

2018. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!