Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érzem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így?

Figyelt kérdés

A férjem nem rég megcsalt én megbocsájtottam neki, de nem is ez a lényeg. Hanem hogy egy csinosabb nővel. Én se vagyok elhízva vagy ilyesmi, de a szülés meglátszik.

Szóval a hétvégén megyünk strandra kettesben, de szégyellem a testem a férjem miatt. Nem tudom nem-e fogja ez a dolog elrontani a kikapcsolódást. Mióta megcsalt még a férjem előtt is szégyellem a testem. Mit csináljak, ne menjünk inkább?


2018. jún. 27. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Először is különböztesd meg a tényeket az érzelmektől. A női szépség mulandó, te sem leszel szebb,fiatalabb.Valamelyest segíthetsz az öregedés késleltetésében, ha jól karbantartod magad, de olyan már sose leszel, mint 18 évesen. Ha ezt eltudod fogadni, már is jobb vagy, mint a hasonló okok miatt sopánkodó nők 90%-a. Tulajdonképpen ennyi elég is, többet nem tehetsz.
2018. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Megbeszéltétek legalább az okokat, miért történt? Nem feltétlenül azért csalt meg, mert esetleg fiatalabb, feszesebb, soványabb vagy mit tudom én, hanem mert a tiltott gyümölcs mégis finomabb. Okai lehetnek abból is, hogy nem kapta meg a kellő szexet, de hát ezt nektek kell rendezni.

Hogy miért érzed,nagyon egyszerű, még ha meg is bocsájtottál a párodnak, nem tudtál túllépni az eseten, azt hiszed nem vagy elég jó, nem tetszel a párodnak, ami nem feltétlenül igaz

2018. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Persze, megbeszéltük az okokat.

Karbantartom magam. 32 éves vagyok, de legalább 3-4 évet letagadhatok, legalábbis ezt mondták mások. Az igaz hogy belül még nem léptem túl a dolgon.

2018. jún. 27. 12:44
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld jól érezni magad! Érezze magát ő rosszul!

Menjetek nyugodtan, a férjed örüljön, hogy nem válsz tőle, szóval össze teheti a két kezét!


Ha úgy érzed nem olyan a hasad, mint szeretnéd, esetleg a fürdőruhán változtass, vegyél olyant, ami optikailag kicsinyíti, ami vékonyít, akár 1 részest, vagy színben a lehető legjobbat.


Jó strandolást nektek!

2018. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat.
2018. jún. 27. 12:56
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is le tudok tagadni bármit. :)
2018. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Izabella220 ***** válasza:
Ne hagyd hogy amiért a férjed hibázott,teljesen minden önbizalmad odalegyen.Tapasztalatból mondom amit mondok.Engem is megcsaltak,úgyszint megbocsátottam,hogy miért?Mert elhittem h tehetek róla stb.Aztán tudod mit?Idővel rájöttema párom lelkinyomora határozzon meg engem na neeeeeee.Kb akk nekem 1000 okom lrhetet volna már félrelépni.A másik a férjed vagy szeret olyannak amilyen vagy.Ne feledd attól mert a férjed megcsalt,nem jelenti azt hogy te benned hiba lenne.Ui:Basszus szültél neki gyereket a helyébe én szégyelném el magam ha valami negatív dolgot mondana.
2018. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Előtte se sok önbizalmam volt, de ezek után még a maradékot is elvette. Túl vagyunk a strandon, nem mondanám hogy jól éreztem magam a bőrömben.
2018. júl. 1. 10:26
 9/20 Izabella220 ***** válasza:
Sajnálom hogy így érzed,tudod te nem a férjed miatt fogod elsősorban rosszul érezni magad,mert mindig azon kattogsz majd,hogy éppen miben nem tudsz most megfelelni neki.Ez egy lelkileg bántó dolog.Sajnálom azokat az embereket akik embertől várják a boldogságot.Ha saját magadat nem szereted elsősorban akkor sose hiszed majd el hogy te valójában egy szerethető egyén vagy.
2018. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Aza gond, hogy a férjem se mutatta soha azt hogy egy szerethető ember lennék.
2018. júl. 1. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!