Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan 3 éve vagyunk eggyütt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve vagyunk eggyütt a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Én 21 éves vagyok, ő 20. Lassan 3 éve vagyunk együtt. Olyan szinten szerelmes vagyok belé, hogy amikor le fekszek mindig ő az utolsó gondolatom, meg mikor felkelek akkor ő is az első. Nagyon jól működik köztünk minden, néha ilyen kis összekapasok vannak, mint pl: hova akarunk menni ebédelni és akkor azon vitatkozunk, de ezek ilyen gyerekes dolgok. Szüleim kedvelik ő szülei is engem. Mondtak is hogy örülnek hogy én vagyok a lányuk mellett. Mind 2 én egyetemisták vagyunk, de azon gondolkodtam, hogy megkérem a kezét. Első barátnőm. Nagyon szeretem, de nem tudom, hogy “okos” dolog lenne ennyi idősen belemenni egy házasságba?
2018. máj. 13. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem okos otlet. 25-28 eves korodig ne is gondolkodj ilyenen. Azert egy hatassag eleg rendesen felforgatja a dolgokat. Egyutt eltek? Ha nem akkor meg foleg felejtsd el egyenlore. Mas egy kapcsolat amikor az a valaki 24/24 ott a kozeledben.
2018. máj. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%

Ahogy érzed :)


Nem tudom együtt éltek-e, de azért előbb próbáljátok ki, hogy az hogy megy. Ha csak nincs egyéb oka, akkor nem kell elkapkodni az esküvőt, ráértek vele, és amúgy és sok pénzbe és időbe kerül.


Nem az számít egy házasságban, hogy hány évesen kötitek meg, hanem hogy mennyire vagytok hajlandóak dolgozni a kapcsolaton, ha válságba kerül. Írtad, hogy nem volt még nagyobb összezördülésetek. Nem azt mondom, hogy provokálj ki egyet, de talán érdemesebb lenne megvárni, mert egy nagyobb veszekedés képes szétoszlatni azt a rózsaszín ködöt, amiben most még benne vagy.

2018. máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
Marhaság inkább.
2018. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nyugodtan megkérheted. Nem kötelező egyből összeházasodni, de egyrészt jó visszajelzés a helyzet komolyságáról, másrészt új szintre emeli a kapcsolatot. (És onnan még azért könnyebb meggondolni magatokat)
2018. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

22 voltam, mikor a barátom megkérte a kezemet közel 4 év után. Most (10 évvel később) van egy csodás kisfiam, de házas nem vagyok és a párom sem ugyanaz, mint akkor.

Ha működik, jegyesség nélkül is fog és ráértek ilyenekkel addig, amikor a nagybetűs életben csak ti ketten vagytok.

2018. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előbb ülj le, és kérdezd meg, mit gondol egyáltalán a lánykérés, stb-ről.


Akar-e házasodni, ilyenek.

2018. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!