Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikor ugy dontottel hogy mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor ugy dontottel hogy mar nem tursz tovabb szetvaltok ferjetekel es gyerek van. Mien volt azutan a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Volt hogy ra jott h titeket szeretne? fokent aki volt mar ilyen helyzetben az irjon es h miert mentek szet. Vagy hogy mikor mar a ferj ugy rajott h nem adsz neki tobb eselyt vegleg elveszit teged es a gyereket nem banta meg h nem jol viselkedet ki bekultetek? Menyi ido kellet neki?
2018. ápr. 24. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem voltunk igaz házasok, de elsőnek akkor mentünk szèt mikor a kicsi 1 èves volt, megcsalt habár ő váltig állította hogy nem. Megbocsájtottam. Mikor 2 èves lett a gyerek akkor telt be vègleg a pohár, esküdözött hogy megváltozik de nem hatott meg. Most 7 èves a lányom 5 èv alatt 4x jött el meglátogatni, az elmúlt 2 èvben nem is látta, fizetni sose fizetett. Akkor ír ha nagyon nő hiányos, hogy nagyon megbánta ès elvesztette a családját, de ez nem hat meg, mert tudom mire megy a játszma. 6 èvig voltunk amúgy együtt.
2018. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen, rájött, hogy minket szeretne. Azóta folyamatosan láthatáskor mondogatja, hogy engem szeret, de azóta is együtt él a volt szeretőjével. Nem békültünk ki, de ez még csak fél éve tart. A "rájövése" pedig csak 1,5 hónapja.
2018. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogy derült ki hogy megcsalt?? Misem vagyunk meg eskudve de egyutt elunk. Igaz nem regtol vagyunk egyutt de ugyerzem sose valtozna meg. Varunk varunk a csodara hogy megvaltozon holott meg csak rosszabb lesz...
2018. ápr. 28. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Megcsalt es osszekoltozott a baratnovel akit aztan elvett es van egy gyerekuk,masodikat tervezik. Sosem mondta h megbanta v visszajonne hozzank,3 evig mindennap hivott "a gyerekek miatt", aztan en kertem h lazitsunk a baratkozason.Heti 2szer beszelunk kb amikor a gyerekeket hivja,de unnepekkor elsokent koszont fel.Fontos vagyok neki de sosem mondana ki ha megbanta se.Remelem ebben a 3.hazassagaban vegre felno es vallalja a tetteiert a felelosseget.Ha nem,akkor sem a mi csaladunkat hagyja el ujra. 1szer eleg volt.
2018. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Látványosan kiakadt mikor rájött tényleg továbbléptem s nem érdekel hány nőnek sírta tele a bugyiját a hazudozásaival. Túl sokszor bocsájtottam már meg neki (4 brutális alkalom) Ekkor fogyott vagy 15 kg-t és egy évig játszotta a mártírt s hátrahagyott hősszerelmest minden közeli barátunknak és nekem gondolván jaj csak eléggé kell rágnia a fülem. Nem jött be neki és ez inkább zavarta. Megvan róla győződve, hogy megváltozott és megkomolyodott, felnőtt, normális értékrendet követő ember lett belőle. Közben nem, visszament a szüleihez és még nagyobb anya pici fia lett belőle már ha ez lehetséges s még jobban kivan mosva az agya.

Azt hiszi jó apa közben sose hív, hogy beszélgessen a fiával vagy megkérdezze milyen napja volt, látni két három hetente van, hogy havonta egy két órára viszi el amikor könnyű gavallérnak lenni.

2018. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát...ien, oan, amoan. Ha már fukarkodsz a ly-okkal...
2018. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!