Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért bosszant a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bosszant a férjem?

Figyelt kérdés
apróságoktól is robbanok! a hol a zoknim és társaitól! ma reggel egyszerűen idegrohamot kaptam, a gyereknek az ünneplőruháját (előkészítve, kivasalva) nem tudta ráadni. lehet velem van baj, sírógörcsöt kaptam. miért ilyenek a férfiak (anyucikendvencei)???
2018. ápr. 13. 07:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%
Beszélő szerszámnak tekinted már csak, de ahhoz meg tökéletlen. Ki nem az? Mondd a szemébe, hogy nem szereted, nem is becsülöd, nem is tiszteled, hanem csak idegesít. Aztán találjátok ki hogyan tovább, el lehet-e válni, neked id neki is akadhatna még olyan társ aki megbecsüli, de még egyedül élni is jobb lehet.
2018. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

?


Miért? TE miért nem tudod felöltöztetni a gyereket? 1-2 perc és máris nem kell a SEMMI miatt idegbajt kapni.


Mellesleg, te választottál egy szerencsétlen hülyét ;)

2018. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne a kérdező felelőssége megnevelni egy ilyen önző férfit? Minden feénőtt ember magáért felelős. Az egyetlen amit esetleg hibának lehet nevezni az az hogy egyáltalán összejött egy ilyennel. Ha egy férfi arra sem képes, hogy a saját gyerekét felöltöztesse miután kvázi a szájába rágták a dolgot, akkor ott nagy gondok vannak, akármilyen apróságnak tűnik ez. Gondolom ezer millió ilyen apróság van amiből látszik, hogy a másik fél milyen önző, mennyire nem törődik a családjával és csak elvárja a kiszolgálást.
2018. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

9-es azért kicsit messzemenő következtetéseket vontál le egy 2 soros kérdésből.

7-es voltam.

2018. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
belőlem indul ki a dolog. nem tudok uralkodni magamon. és persze, hogy könnyebb lenne őt v. mást hibáztatni. tisztában vagyok a dolgokkal.. csak néha megzakkanok!
2018. ápr. 15. 11:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Veled van a baj, bocsi. Azért idegesít minden, amit csinál, mert nem szereted eléggé. Tudsz róla jót is mondani? Annak idején mit szerettél benne? Az nincs már meg?
2018. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!