Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon honnan jön ez az érzésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon honnan jön ez az érzésem?

Figyelt kérdés
Egyszerű melós vagyok, de a feleségem diplomás nő, örültem, hogy engem választott annak idején és nem ment el az országból külföldre barátaihoz, rokonaihoz, sokat dolgoztam, hogy megadjak neki mindent, két gyermekünk van, 16-18 évesek, de egy ideje az van bennem, hogy a gyermekeim talán nem tőlem vannak, a kisebb az tisztára anyjára hasonlít mindenben, a nagyobbik meg a anyai nagyapjára mozgása gondolkodása alkatában, mindég szerettem volna, hogy a gyermekeim akikre áldozom magamat csak kicsit hasonlítsanak rám, szeretem a családom, és félek minden vizsgálatól, de ez az érzés nem hagy nyugodni, egyre erősödik bennem...
2018. ápr. 5. 03:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

amikor a gyerekek fogantak, gumi nélkül szexeltetek, nem?

arról kell legyen konkrét emléked.

illetve, ha soha nem merült fel az elmúlt 18 évben, hogy a nejed megcsal, akkor nyilván az is jelent valamit, és a te apaságodat igazolja.


DNS-teszt.


bár inkább valamiféle megkeseredettséget és komplexuszavart érzek a soraidból.


mintha kevésnek tartanád magad a feleségedhez és a gyerekeidhez képest.

2018. ápr. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát.... nagyon-nagyon titokban csináltass dns vizsgálatot! Ha a feleséged megtudja, hogy ők nélkül ezzel gyanúsítod, annak gyorsan válás lesz a vége.
2018. ápr. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ez az érzés pedig valószínű onnan jön, hogy te nagyon szeretnéd, ha lenne valami hiba a feleségedben. Most úgy érzed, hogy túl jó hozzád. Erre erősít rá az is, hogy szerinted rád nem hasonlít a két gyerek.

Azért írom, hogy szerinted, mert nem biztos, hogy kívülálló is így látja.

Nekem is van nagy kamaszom. Szerintem tiszta apja: ahogy beszél, a gesztusai, ahogy jár, ugyanaz a természet, de még az is, hogy 12 óra alvás után se képes magától felkelni. Miközben a hajszíne, szemszíne, bőre teljesen olyan, mint az enyém, és a vonásaink is hasonlóak, főleg a szemek és az arc forma. De azért van bőven az apjából is.

A középső lány viszont tiszta én. Kiköpött ugyanaz, mint én ennyi idősen.

A legkisebb fiú meg 100% az apja. De olyan szinten nem örökölt tőlem semmit (külsőre), hogy már poénkodtam azzal, hogy nem is én vagyok az anyja. 😁😆 Ő inkább természetre lesz olyan, mint én.

2018. ápr. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

szerintem ők a te gyerekeid.


de nem vagy lelki-érzelmi egységben, összhangban a családoddal, úgy érzed, kívülálló vagy, és elidegenedtél tőlük.



talán nem kapsz meg tőlük valamit, amire vágysz, érzelmi szükségleteket értek ezalatt.


ezért úgy véled, olyan távoliak, mintha nem is tőled lennének.



ez összefügghet egy kapuzárási pánikkal, életközépi-válsággal, kiégettséggel.


a helyedben keresnek szakembert, és sokat beszélgetnék a gyerekeimmel.

2018. ápr. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En az anyam ferjetol vagyok es nagyon hasonlitok lelkilrg az apai nagyanyamra meg az anyai nagyanyamra is. De az arcom le se tudom tagadni,ugy hasonlit apamra. A fiugyerekek az anyjukra szoktak hasonlitani.

N

2018. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján ( külső) simán lehetnek a te gyerekeid...csak a külső miatt vannak kétségeid, vagy van más okod is erre?
2018. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért, köszönöm a válaszaitokat...
2018. ápr. 5. 13:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem meg nincs gyermekem, de a csaladban rengeteg pelda van erre a hasonlosag temara. En az apai nagyszuleimre hasonlitok alkatilag es termeszetben is. Sot inkabb unokatestvereimre mint sajat testveremre. Szemem szine sem eggyezik a szuleimevel. Noverem gyermeke is a nagymamajara. Tudomanyosan biztos van erre magyarazat. Lehet hogy az unokaid a te vonasaidat orokolik majd :) Imadnam ha a melos pasim vegre megkerne a diplomas kezemet . Szeresd oket es adj halat hogy vagytok egymasnak. Nagy kincs a csalad :)
2018. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az hogy a gyerekek az anyjukra, meg anyai nagyapjukra ütöttek, az semmit nem jelent. Ha egy másik férfira, pl a szomszédra, vagy az exére hasonlítanának, az probléma lenne, de nem erről van szó.
2018. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kutya is jó dolgában veszik...Te direkt akarod szétbszni ezt a házasságot? Mert nagyon úgy tűnik. Vágod hogy konkrétan leku.. váztad a feleséged? Ha megtudnám hogy egyszer is mrgfordult a férjem fejében ilyesmi, h mástól van a gyerek, úgy dobnám ki, mint macskát.... Az más, ha vaj van a feleséged füle mögött, de az hogy a gyerekek nem a kiköpött másaod.. Hogy te mekkora önző fszkalap vagy. Pofám leszakad.
2018. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!