Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti megöregednétek a "párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megöregednétek a "párotokkal" egy ilyen házasságban?

Figyelt kérdés
Lassan 50 leszek. Férjemmel "későn" találtunk egymásra. Nekem egy hosszabb kapcsolatom szakadt meg előtte. Úgy éreztem Ő nagyon szeret engem mikor összeházasodtunk. Aztán egy idő után azt éreztem, hogy lehúz, nem támogat semmiben sem.Akkor még Anyósom is képbe volt. Mindig kevés pénzért dolgozott sokat. Van egy szakmája, ezzel Ő be is fejezte egy életre a tanulást. Azt meg a házasságunk alatt tudtam meg, hogy autót sosem akart, hiszen központi részen lakunk, minden elérhető. Régebben én mentem volna vezetni de férjem Anyósommal vállvetve "miből"... szóval elhallgattam. Lehetett volna rá félretenni, mert másra meg szórta.... Anyámékhoz nekem vissza út nem volt, mert drága Anyukám múlt századi felfogása, hogy feleségnek a férj mellett a helye. Elaltattam magam azzal,hogy van egy gyerekünk akit imádok és vannak barátnőim akikkel jól elvagyok. Igazából tudtam, hogy nincs minden rendben, még beszélgetni sem igen tudunk, mások a témáink, a kevés barátja nekem nagyon nem jött be. Akikkel én barátkoztam - hívtak volna bennünket együtt is- erről hallani nem akart. Igazából csak a szex működik köztünk. Mostanában sokat gondolok rá, hogy ez így mégsem jó nekem.Tulajdonképpen egymás mellett élünk egy lakásban de nem együtt! Biztos hogy vele akarok megöregedni? Nem gondolok társra jól elvagyok magamban. Vannak hobbijaim, mindig tanulok valami újat, képezem magam. Mi lenne ha "lelépnék" és teljesen új életet kezdenék? Egyedül. A lakásunkat közösen vettük, még a házasság előtt de inkább mennék. A gyerekünk már felnőtt. Mondom,azt érzem mindenben lehúz,Ő semmit nem akar,élünk együtt egy kis polgári színvonalon, dolgozik,vásárol, TV-t néz. Kinőttem. Mondják egy házasságban fejlődni is együtt kell. Magamban én "jobb" lennék szerintem. Szóval mi a véleményetek?
2018. márc. 31. 16:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#Ágnyeszka...


Tényleg nem vagyunk egy szinten, az már biztos. Meg lehet nézni a válaszait, amit egy észrevételemre reagált le, erről beszélek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Szóval igen, a "ciki vagy, ostoba" stb jelzők, mint szeméyleskedés, amikor nincs semmi érved. Háát, lehet, hogy idősebb vagy, de agyilag tuti 14 éves szinten ragadtál le. -> Az én válaszom egyikében sem votlam primitív, ellentétben veled. HA idősebb vagy, azért ez rád nézve gáz, nem rám. ;) ( nem hiába pontoztak le 0%-ra itt is, d elátom, nem veszed észre magad)


Csak zavar, ha valaki a full osotbaságot 100% magabiztossággal tolja.. Szép. :) ( a kerülésből konkrét jellemrajzot állítottál látatlanba? ÉS ezt te komolyan gondoltad. Vicces vagy. Perzse jellemrajzba már nem mentél bele, inkább nem is kérdezem, mit tudnál elmondai róla. :D )


Szóval igen, valóban nem állunk egy szinten, ez meg is mutatkozott, én ugyanis mentem le primitívbe.


U.I: Ja, és +1 a #11-nek,

Látom a 360 fokos beszólásodra ő reagált először... :D Kár, hogy te komolyan toltad be, nem trollkodésból. Ez a szomorú...:)

2018. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig erőlködsz...miért? A nulla százalék nem érdekel, mint ahogy az erőlködésed sem.
2018. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálam eljött egy pont a házasságomban, mikor rájöttem, hogy inkább egyedül halok meg, a macskáimmal körülvéve, mint hogy tovább mártírkodjak.

Elváltam, és azóta minden király.

2018. ápr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!