Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért látszat alapján ítélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látszat alapján ítélnek az emberek?

Figyelt kérdés
Férjem sokkal többet költ magára mint én. Cigi,benzin,gyerekei. Jóval többet is eszik. Ja és hitele is van. Mégis a kívülállók és a család csak azt érzékeli hogy férjem jóval többet keres. Rosszul érzem így magam.
2018. márc. 29. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Költs te is többet, ha ennyire zavar...
2018. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értem a kérdést. Ahhoz, hogy a férjed többet eszik és hitele van, hogy jön az, hogy az emberek látszat alapján ítélnek???
2018. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt jelenti hogy ő a jó fej mert sokkal jobban biztosítja az anyagiakat. Én csak keveset keresek. De azt nem látja senki mennyivel kevesebbet költök magamra. Persze nem is tudnék többet, az övéböl pedig nem akarok.
2018. márc. 29. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a kívülállókkal. Rólam is azt gondolják, hogy milyen jó partit csináltam a férjemmel, mert jól keres. De mikor megismerkedtünk, nekem volt egy hitelmentes házam, neki meg semmi, mert elég sokat költött korábban. Eladtuk a házamat, vettünk közöset, én beleadtam a házam árát, ő meg rá egy évre vett egy 3,5 milliós autót. Mondjuk engem nem zavar, de sokan úgy gondolják, hogy általa élek kényelmesen, mert neki jobb végzettsége van.
2018. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen külön kasszán vagytok? Teljesen külön hitel miegyéb?
2018. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!